Делимся опытом в любимых делах: вырезаем снежинки, выращиваем кактусы, строим вечный двигатель.

Садово-огородная тема


Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#561  Повідомлення Peppy » 21 березня 2015, 21:54

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Пеппи, если вы мне напомните, попрошу для вас луковицы сортовых тюльпанов из ботанического сада.

Ох. Ах. Хочу-хочу! Когда напомнить?

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#562  Повідомлення Татьянка » 21 березня 2015, 21:57

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Ох. Ах. Хочу-хочу! Когда напомнить?

Где-то в мае. Они отцветают, и луковицы выкапывают.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65756
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6097
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#563  Повідомлення Naoko » 23 березня 2015, 12:31

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Ну всё, весна на улице, я сегодня открыла огородный сезон, посеяла зелень. К концу зимы мне укроп и салат начинают сниться. А когда вырастают, никто не ест :) Жаль, но розмарин зиму не пережил, хоть я и укрыла его горой листьев и плёнкой. А чабрец зелёный и колосится, как будто зимовал не у нас. Всех огородников и недавно примкнувших поздравляю :)


))) Спасибо!
Ну мы только учимся.
Еще ничего не сеяли)

Цукини и тыква - не убиваемы.
В прошлом году бросили семечки и растет. Без полива и заботы. Сильнее сорняков.
Растет быстрее, чем кушаешь.

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#564  Повідомлення Буковинка » 23 березня 2015, 12:43

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я бы выкапывала после цветения. Во-первых насладиться, во-вторых увидеть где какой цвет и тип, чтоб при прореживании оставить хорошие, в-третьих, если выкопать сейчас, то они у меня не приживутся :)

Пеппі, тюльпани приживуться, просто один рік буде втрачений для цвітіння. :)

Буковинка

Аватар користувача
За 9 000 сообщений
 
Повідомлення: 9696
Зареєстрований:
26 грудня 2014, 11:54
Звідки: Чернівці
Бали репутації: 2207
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#565  Повідомлення Naoko » 23 березня 2015, 12:47

Я думала, тюльпаны осенью садят. Как и пионы.
Это то, что я очень хочу)

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#566  Повідомлення Липа » 23 березня 2015, 14:11

Я осенью садила тюльпаны.

Липа

За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1108
Зареєстрований:
30 липня 2014, 19:53
Звідки: Украина
Бали репутації: 115

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#567  Повідомлення Ворчуха » 23 березня 2015, 14:19

Тюльпани викопуються весною, як перецвітуть і відсохне листя, а садять восени.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#568  Повідомлення Naoko » 23 березня 2015, 14:20

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Тюльпани викопуються весною, як перецвітуть і відсохне листя, а садять восени.


А где они проводят лето?

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#569  Повідомлення Renata » 23 березня 2015, 14:21

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

А где они проводят лето?

я так понимаю луковицы просто ждут своего часа :)
Плаче боєць, шеврон на камуфляжі, Скільки сердець спинили кулі вражі
На сході дракон готується помститись Давній закон: рубай, аби зігрітись.

Renata

Аватар користувача
За 26 000 сообщений
 
Повідомлення: 26426
Зареєстрований:
17 березня 2011, 17:38
Бали репутації: 2021
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#570  Повідомлення Буковинка » 23 березня 2015, 14:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
я так понимаю луковицы просто ждут своего часа :)

Ну, да. Висушуються цибулини і як часник чи цибуля зберігаються в темному сухому місці

Буковинка

Аватар користувача
За 9 000 сообщений
 
Повідомлення: 9696
Зареєстрований:
26 грудня 2014, 11:54
Звідки: Чернівці
Бали репутації: 2207
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#571  Повідомлення Ворчуха » 23 березня 2015, 14:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

А где они проводят лето?

в коробочці, в сараї чи кладовці. Від цибульок відбираються дітки, і восени висаджую цибульки великі на клумбу (вони цвісти будуть), а дітки підрощуються на городі, вони будуть без квітки, тому на клумбу їх висаджувати недоцільно.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#572  Повідомлення Naoko » 23 березня 2015, 14:25

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
в коробочці, в сараї чи кладовці. Від цибульок відбираються дітки, і восени висаджую цибульки великі на клумбу (вони цвісти будуть), а дітки підрощуються на городі, вони будуть без квітки, тому на клумбу їх висаджувати недоцільно.


Почему в коробочке? А не в земле?
Т.е. им нужен холод? Или почему их выкапывают?
Я чайник, если что...

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#573  Повідомлення Ворчуха » 23 березня 2015, 14:31

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

Почему в коробочке? А не в земле?
Т.е. им нужен холод? Или почему их выкапывают?
Я чайник, если что...

Викопувати кожен рік не обов"язково. Але якщо не викопувати більше трьох років, цибулина заглиблюється в землю, тікає, потім її важко викопати, крім того, обростаючи дітками, цибулина -мама зношується, видихується, перестане цвісти, та й самі дітки не зможуть нормально рости, тюльпан закущиться. Весною викопуєте. підсушуєте, розбираєте дітки, а висаджувати восени. Якщо купуєте цибулі на посадку зараз, (їх багато продають) то садите зараз і їх після цвітіння не треба викопувати.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#574  Повідомлення Чучундра » 23 березня 2015, 15:39

Я сажала осенью в корзины, чтоб сразу вытянуть и посадить гладиолусы.
Приєднані файли
korzinakvadrat_l.jpg
korzinakvadrat_l.jpg (48.86 Кб) Переглянуто 195 разів
«Все пройдет!» — сказал Разум.
«Все раны исчезнут!» — прошептало Сердце.
«Начнем жить заново» — улыбнулась Душа!
«Ну — ну…» — усмехнулась Память.

Я везде Я

Чучундра

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1563
Зареєстрований:
15 жовтня 2013, 21:45
Звідки: Черкассы
Бали репутації: 242

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#575  Повідомлення Ворчуха » 23 березня 2015, 15:57

ми теж в такі корзинки садили)
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#576  Повідомлення Татьянка » 23 березня 2015, 19:30

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

А где они проводят лето?

В погребе.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65756
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6097
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#577  Повідомлення Ворчуха » 20 квітня 2015, 21:14

Досить корисна інформація. Все таки природа відчуває краще нас.

Сроки посева семян – наблюдайте за Природой

Безошибочно определить время посева семян можно по деревьям и кустарникам, растущим на вашем участке и в окрестностях. Они не зацветут до тех пор, пока вокруг них не прогреется до определенной температуры земля.

✔ Хлеб и другие злаковые начинают сеять тогда, когда почки на деревьях проснулись, и продолжают до тех пор, пока листья не сформируются окончательно, тогда сев завершают.

✔ Распустились сережки на лещине (лесной орех) – начинайте сеять ранние культуры: лук-батун, репу, ревень, редьку, щавель, салат, шпинат, петрушку, морковь, свеклу, хрен, сельдерей, пастернак, горох, капусту, чабрец, тмин, катран.

✔ Распустились листья дуба – пора сеять бобовые культуры.

✔ Распустились листья на березах – можно пересаживать деревья.

✔ Распустилась желтая ива – можно пересаживать рассаду в открытый грунт. До полного распускания ивы рассаду нельзя высаживать.

✔ Зацвела осока – высаживайте морковь.

✔ Зацвела черемуха – можно начинать высаживать картошку.

✔ Начали квакать лягушки – можно начинать сеять кукурузу.

✔ Зацвели подснежники – можно высаживать в парники капусту кольраби, перец, томаты и артишоки.

✔ Зацвели крокусы – можно начинать высаживать лук-порей и шнитт-лук.

✔ Зацвели фиалки – пора сеять морковь и петрушку.

✔ Зацвели нарциссы – можно высевать салат, раннюю редьку и высаживать рассаду капусты: краснокочанной, савойской и кольраби.

✔ Зацвел змеиный лук – можно высаживать рассаду белокочанной и цветной капусты, а также сеять свеклу.

✔ Зацвел каштан – можно сеять летнюю редьку и редиску, свеклу и фасоль.

✔ Зацвела сирень – сейте летний кочанный салат.

✔ Зацвела калина и пион – пора сеять огурцы, тыкву, бобы, сахарную кукурузу.

✔ Зацвела бузина – время высаживать в открытый грунт рассаду брюссельской капусты.

✔ Зацвела наперстянка – пора высевать осеннюю и зимнюю редьку и высаживать последнюю капусту кольраби.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#578  Повідомлення Эхо » 20 квітня 2015, 22:21

В мене фіалки вже відцвіли, але на ліщині сережок поки немає. То моркву сіяти чи ні?))) Не зовсім співпадає календар. Бо нарциси цвітуть рясно, але висаджувати розсаду ще зарано. Сьогодні перша половина дня сніг лапатий вкривав все, а після обіду градом засипало.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#579  Повідомлення Ворчуха » 20 квітня 2015, 22:39

Ехо, ліщина вже давно перецвіла, і скинула сережки, на ній вже листки починають розвиватися. Ще під час тепла в березні Ми тоді і сіяли моркву. Морква довго сходить, її можна сіяти як тільки сніг зійде, і петрушку так само. Це ранню, а пізня морква сіється пізніше, (щоб добре зберігалася в погребі) фіалки (фіолетові пахучі) саме зараз цвітуть А нарциси маються на увазі скоріше всього не ранні жовті, які зараз цвітуть, а білий дикий нарцис, той, що в долині нарцисів. Він пізніше цвіте, тільки стрілочки квітів починають з"являтися.
Чоловіків дідусь завжди казав, що перед цвітінням черемхи завжди має бути похолодання (а вона зараз в китичках).і під цвіт черемхи садять картоплю, а під цвіт калини - квасолю.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#580  Повідомлення Эхо » 21 квітня 2015, 13:04

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Ехо, ліщина вже давно перецвіла, і скинула сережки, на ній вже листки починають розвиватися. Ще під час тепла в березні Ми тоді і сіяли моркву. Морква довго сходить, її можна сіяти як тільки сніг зійде, і петрушку так само. Це ранню, а пізня морква сіється пізніше, (щоб добре зберігалася в погребі) фіалки (фіолетові пахучі) саме зараз цвітуть А нарциси маються на увазі скоріше всього не ранні жовті, які зараз цвітуть, а білий дикий нарцис, той, що в долині нарцисів. Він пізніше цвіте, тільки стрілочки квітів починають з"являтися.
Чоловіків дідусь завжди казав, що перед цвітінням черемхи завжди має бути похолодання (а вона зараз в китичках).і під цвіт черемхи садять картоплю, а під цвіт калини - квасолю.
Не повіриш, але в мене вдома ліщина лише починає розпускатись. До листочків ще далеко). Ну і долини нарцисів теж у нас немає. І погодні умови по регіонам різні. У вас завжди тепліше, у нас прохолодніше.
Я знаю, що моркву, петрушку і інше можна сіяти не лише рано, а й на зиму. Але, чесно кажучи, не сходить насіння в нас в такий спосіб. Не знаю в чому причина, але коли в теплий вологий грунт, то й сходи є.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Розділ Статистика

Повернутись до HandMade