Раздаём и получаем умные и полезные советы.

Платье выпускное


Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#81  Повідомлення Амазонка » 30 січня 2015, 14:42

Вот на последнее, с гипюровым верхним шаром, я облизываюсь уже давно. про него очень хорошие отзывы и оно в разных цветах есть. Только мне пока некуда такое надеть, а так бы купила. Надо второй раз свадьбу играть. :D

Амазонка

Аватар користувача
За 7 000 сообщений
 
Повідомлення: 7518
Зареєстрований:
17 жовтня 2013, 16:59
Звідки: Lemberg
Бали репутації: 1357
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#82  Повідомлення Эхо » 30 січня 2015, 15:59

В мене випускний був, але не такий як зараз святкують. В нас всі приходили у білих фартухах (шкільна форма). Але коли я закінчувала школу, форму відмінили (вона не була обов"язковою). Тому на випускний з дівчатами домовилися одягти просто красиві сукні або костюми. І ось приходимо ми до клубу (в селах саме там проводять такі заходи) - у мене т.зелена сукня з якоїсь штучної тканини на бедрах шифонова якась пов"язка (тоді виглядало супер, а тепер згадую і розумію що якесь феее), інша в звичайному ситцевому сарафані, іншій сусідка позичила костюм (юбка+кофта) із золотистої парчі - тут наша самооцінка стала опускатися. І коли прийшла остання у коротенькій сукні із срібної парчі, з відкритими плечима, юбка-рюш - то всі решта почувалися, як на зарваній вулиці. Не хотілося вже ніякого свята, а хотілося додому в подушку плакати. По-перше було неприємно почуватися в звичайному одязі серед двох блискучих сорок (мода тоді така була) - вони зверхньо так дивилися на всих, наче ми бомжі. По-друге - настрій зіпсовано було так, що вже тоді я знала, як мені буде неприємно згадувати цей випускний.
Випускний доньки в мене почався ще за два роки)). Ще тоді стала придивлятися сукні, зачіски, взуття, макіяж. Показувала їй, питалася ЩО вона САМА хоче. Співставляла з тим, що знаходила, щось поєднувала. Загалом два роки я вела підготовку)). І ось вже останній рік навчання - сукню треба купувати заздалегідь, доки вибір є. Тобто взимку. До цього часу донька визначилася з довжиною і деяким фасоном.Але озвучила, що їй подобається сукня і зачіска, як у рекламі про горілку "зелена іва". Випадково зайшли в іншому місті в салон-магазин. Передивилися купу суконь, погляд її одразу впав на одну, ну і потім ще на пару. Поміряли спочатку ті, що вона останні обрала - не те. А коли одягли першу - вона! Одразу купили. Вже під неї робили зачіску, макіяж (у нас образ був у стилі стиляг).Одне в нас не зовсім вписувалося в образ це туфлі. Ніде ми не змогли знайти нічого підходящого. Я й по конфіскатах дивилась, і в неті, але марно.
Коли настав випускний, приїхали до школи - на порозі стояло кілька дівча-красунь - довгі сукні, шикарні укладки. Мене вже почав брати сумнів чи вірно ми продумали образ - може треба було все ж довгу...?... Але коли всі були в захваті від неї мама видохнула)) - все вірно), все вдалося). І донька була щаслива і задоволена. Але в нас прйнято дві сукні купувати.Одну на парадну частину, іншу на вечірку. Хоча моя в кафе не захотіла йти, але сукні в неї було дві)) - одна парадна. інша для виступу.
З досвіду двох випускних скажу - сукня повинна бути. Гарна, бо це пам"ять на все життя. Маєте кошти - хай буде одноразова, не маєте - хай буде щось з коктейльних. Але щоб всі були у захваті, щоб дівчинка почувалася корллевою балу.) Така моя думка).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#83  Повідомлення МОРОЗОВА » 30 січня 2015, 16:06

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Вевк, а на сайте Бонприкс смотрели? там можно отфильтровать вечерние или корсетные или нарядные
хотя бы просто как идеи для пошива
но плюса в этом сайте 2 - можно вернуть и цены весьма демократичные

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Проблема Бонприкса - большемерят модели. Моей оттуда бы подошел только 32 . Они все, как тростинки. А с 32 там обычно напряг

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#84  Повідомлення МОРОЗОВА » 30 січня 2015, 16:07

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: У моей подруги дочь в прошлом году выпустилась. Подруга сказала что дочь отказалась от платья, от ресторана, ходила только на торжественную часть получать аттестат - в джинсах, ботинках на толстой платформе. .

И в нашей параллели была такая девочка. Кеды, джинсы и клетчатая рубашка.

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#85  Повідомлення Naoko » 30 січня 2015, 16:07

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: или вот такие бы, да

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилинуТут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину


Ну если тетке лет тридцать - то да.
А нарядить в такое 16-летнюю девчонку - ???

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#86  Повідомлення vevk » 30 січня 2015, 16:09

:D а я уж молчу-молчу

vevk

Аватар користувача
За 24 000 сообщений
 
Повідомлення: 24107
Зареєстрований:
22 квітня 2011, 16:05
Бали репутації: 2789
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#87  Повідомлення Naoko » 30 січня 2015, 16:10

Из моих наблюдений эффектно смотрится платье чуть выше колена ( если фигура хорошая).
И очень классно смотрится комбинезон.

Это то, что будет выделять из толпы.
А длинное, как синее на фото было, это будешь шестая слева во втором ряду. ИМХО.

Я-бы не заморачивалась со швеей.
Уровень Зары или Манго - более чем. Лучше потратиться на обувь-сумочку-аксессуары-укладку-букет.

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#88  Повідомлення Жужа » 30 січня 2015, 16:11

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Для меня нарядное платье никогда не могло быть зряшным. Это фетиш! Ты вспоминаешь о нем, хранишь его, возможно, никогда не оденешь больше, но ощущение себя -королевы - запоминается на всю жизнь.

и я такая
Магазин детской одежды ba-boo.com.ua Заглядывайте за покупками)))

Жужа

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3511
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 21:38
Звідки: Харьков
Бали репутації: 543

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#89  Повідомлення МОРОЗОВА » 30 січня 2015, 16:11

Мне первое- летом на отдыхе в ресторан, под шлепанцы. А второе-ну, вообще мимо. Гипюр, обилие на нем воланов, сборок, канты-перебор. Лаконичнее надо. Если сложный крой-моноцвет, если гипюр-простой крой. Но гипюр дорогой должен быть.Здесь-недорогой

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#90  Повідомлення katitka » 30 січня 2015, 16:14

Как идея.. Сестра свадебное свое шила, оно само короткое, но поверх каким то образом одевается юбка длинная (я просто уже забыла как именно). В итоге для официальной части один вид, а для танца - другой)

katitka

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6084
Зареєстрований:
08 лютого 2013, 15:14
Звідки: Харьков-Крым
Бали репутації: 1063
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#91  Повідомлення Ворчуха » 30 січня 2015, 16:35

У мене випускниця дворічної давності) Плаття ми купували, коротке. Довге дочка відкинула відразу, щоб не купувати два, та ще й тому, щоб потім не висіло у шафі. Своє випускне одягала досить частенько), можна навіть сказати, що на витрачені гроші вона його поносила)
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#92  Повідомлення Ворчуха » 30 січня 2015, 16:38

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Как идея.. Сестра свадебное свое шила, оно само короткое, но поверх каким то образом одевается юбка длинная (я просто уже забыла как именно). В итоге для официальной части один вид, а для танца - другой)


У дочкиної подружки таке було. Пошите коротке, приталене, а поверх - довга спідниця
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#93  Повідомлення Леда » 30 січня 2015, 16:39

Терпеть не могу всякие в пол атласные на выпускной. Да, есть красивые, но в год моего выпускного часто продавали херню из дешевого атласа, шить я не хотела. В итоге у меня был обалденный брючный шифоновый костюм (ну, для меня обалденный). Сиреневый. И я его потом носила.
А еще я была блондинко.
Иногда правда оказывается куда интересней вымысла :)

Леда

За 9 000 сообщений
 
Повідомлення: 9749
Зареєстрований:
13 березня 2011, 23:25
Бали репутації: 1225

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#94  Повідомлення Aspaziya » 30 січня 2015, 16:45

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Проблема Бонприкса - большемерят модели. Моей оттуда бы подошел только 32 . Они все, как тростинки. А с 32 там обычно напряг

это да
но они вроде исправились , стало больше 32-34
я себе тоже 34 много заказываю)

дочке Вевк должен подойти размер 36-38, в зависимости от фасона (я ее видела вживую))
горить-палає техніка ворожа. Рідна Україна переможе

Aspaziya

Аватар користувача
За 31 000 сообщений
 
Повідомлення: 31090
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:50
Звідки: українське місто Харків
Бали репутації: 3046
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#95  Повідомлення Риорита » 30 січня 2015, 16:46

А такое что-то не?
Зображення
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60669
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#96  Повідомлення Naoko » 30 січня 2015, 16:47

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Терпеть не могу всякие в пол атласные на выпускной. Да, есть красивые, но в год моего выпускного часто продавали херню из дешевого атласа, шить я не хотела. В итоге у меня был обалденный брючный шифоновый костюм (ну, для меня обалденный). Сиреневый. И я его потом носила.
А еще я была блондинко.


Еще нужно у дочки спросить!
Есть девочки мечтающие побыть хоть один вечер принцессами на балу. И тогда от платья в пол - не уйти.
А есть те, кому стиль, непохожесть и эффектность. И тогда "платье в пол" - это самое грустное, что можно придумать.

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#97  Повідомлення Naoko » 30 січня 2015, 16:48

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: А такое что-то не?
Зображення


Достоинство подобной ткани подростки вряд-ли оценят...
ИМХО, нужен цвет.
Это-же не свадьба!

Naoko

Аватар користувача
За 22 000 сообщений
 
Повідомлення: 22030
Зареєстрований:
08 червня 2012, 12:07
Бали репутації: 1629
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#98  Повідомлення Ирида » 30 січня 2015, 16:48

По-моему платье должно быть с бретелями. Девчонки с голыми плечами не могут расслабиться - все время поправляют платье, сутулятся и тушуются.
Осторожно заглянем друг другу в лица.
Шаг навстречу сделать - страшно и странно
И объятьям заново нужно учиться. (с)

Ирида

Аватар користувача
За 8 000 сообщений
 
Повідомлення: 8293
Зареєстрований:
25 березня 2011, 16:39
Бали репутації: 1588
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб''

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#99  Повідомлення Жужа » 30 січня 2015, 16:50

Магазин детской одежды ba-boo.com.ua Заглядывайте за покупками)))

Жужа

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3511
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 21:38
Звідки: Харьков
Бали репутації: 543

Re: Платье выпускное

Повідомлення номер:#100  Повідомлення vevk » 30 січня 2015, 16:51

вот такое примеряли уже, молочное
ну как по мне - норм, но какое-то обычное. но на дочке - хорошо
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

vevk

Аватар користувача
За 24 000 сообщений
 
Повідомлення: 24107
Зареєстрований:
22 квітня 2011, 16:05
Бали репутації: 2789
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Повернутись до Шпаргалка

cron