Интересные материалы из интернета, на которые мы обратили особое внимание.

Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами


Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Dav_poltava » 17 лютого 2018, 19:03

Статья большая, автор - женщина из США.
Стаття Енн-Марі Слотер Why Women Still Can't Have it All була вперше опублікована у 2012 році.


Но интересная, советую прочитать всю.

Я приїхала додому і прозріла. Коли люди питали мене, чому я полишила роботу в уряді, я казала, що причиною всьому правила Принстона (якщо твоя академічна відпустка триває більше, ніж два роки, ти втрачаєш можливість стати професоркою), але насправді - також через моє бажання бути з родиною і розуміння, що балансування між високою посадою в уряді та потребами двох підлітків неможливе.

Насправді я не полишила лави кар’єрних працівниць з повним робочим днем: я повноцінно викладаю, пишу колонки про зовнішню політику для друкованих та електронних ЗМІ, щороку виголошую 40-50 промов, регулярно маю ефіри на телебаченні та радіо і наразі працюю над академічною книгою.

Однак я постійно отримую відгуки від жінок мого віку та старших, частина яких наповнена розчаруванням («Як шкода, що Вам довелося покинути Вашинґтон»), а частина - певною зневагою («Я б не робила узагальнень з Вашого досвіду. Мені ніколи не доводилось шукати компромісу, і в мене виросли чудові діти»).

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

РІШЕННЯ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ВЛАДНОЇ ПОСАДИ, НАДАТИ НАВІТЬ ТИМЧАСОВУ ПЕРЕВАГУ СІМ’Ї, А НЕ ПРОФЕСІЙНОМУ ЗРОСТАННЮ, ВСТУПАЄ В ПРЯМЕ ПРОТИРІЧЧЯ З ПЕРЕВАЖАЮЧИМ СУСПІЛЬНИМ ТИСКОМ


ОБИДВІ ЖІНКИ ВИЗНАЛИ, ЩО ЇМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ТАКЕ ЖИТТЯ, АЛЕ ВОНИ НЕ МАЮТЬ ПОНЯТТЯ, ЯК ПОЄДНАТИ ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ ТА ВІДДАНІСТЬ СІМ'Ї


ВВАЖАЄТЬСЯ, ЩО ЖІНКИ ПОЧУВАТИМУТЬСЯ ТАК САМО КОМФОРТНО, ЯК І ЧОЛОВІКИ, КОЛИ ПЕРЕБУВАЮТЬ ДАЛЕКО ВІД ДІТЕЙ. АЛЕ ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТАК.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107080
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Renata » 17 лютого 2018, 19:26

Краткое содержание - женщины не могут делать карьеру потому что они больше мужчин любят своих детей и ответственней мужчин относятся к нуждам своей семьи.
Плаче боєць, шеврон на камуфляжі, Скільки сердець спинили кулі вражі
На сході дракон готується помститись Давній закон: рубай, аби зігрітись.

Renata

Аватар користувача
За 26 000 сообщений
 
Повідомлення: 26426
Зареєстрований:
17 березня 2011, 17:38
Бали репутації: 2021
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами

Повідомлення номер:#3  Повідомлення Чертенок No13 » 17 лютого 2018, 19:29

Ага. И это всё - личная жизнь. Поэтому "уволь её, потому что она женщина, и возьми мужика, потому что".
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71065
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами

Повідомлення номер:#4  Повідомлення Dav_poltava » 17 лютого 2018, 19:50

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Краткое содержание - женщины не могут делать карьеру потому что они больше мужчин любят своих детей и ответственней мужчин относятся к нуждам своей семьи.

Да, именно потому, что женщина всегда будет ставить на первое место свою семью и детей.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107080
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Почему женщины всё еще не могут делать карьеру наравне с мужчинами

Повідомлення номер:#5  Повідомлення Михалыч » 20 лютого 2018, 22:06

потому что инстинкты. да будет срач
:OUI:

Михалыч

Аватар користувача
За 11 000 сообщений
 
Повідомлення: 11366
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 19:09
Бали репутації: 1197

Розділ Статистика

Повернутись до Интернет. Избранное

cron