Новости отовсюду.

Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства


Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Новости » 23 серпня 2017, 11:43

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.Лисенка доведений до критичного фінансового становища. Про це сказано в судових матеріалах, опублікованих в Єдиному реєстрі судових рішень, передає УНН.

Так, за період з 2013 по 2015 рік театр став показувати на 65 вистав менше. При цьому ДП накопичило багатомільйонних боргів за комунальні послуги, розрахуватися з якими не в змозі. Згідно з даними, вказаними в судових матеріалах, борг театру тільки за теплопостачання становить понад 7 млн ​​грн.

Сплатити борг одним платежем театр не може, тому змушений був просити тривалої розстрочки його погашення. У театрі плачевну фінансову ситуацію пояснюють тим, що їхній дохід навіть в театральний сезон в кілька разів менше, ніж боргові зобов'язання. При цьому, у разі чергового прострочення оплати заборгованості, театру загрожує арешт рахунків, який і зовсім може привести до банкрутства одного з найбільших культурних центрів України.

На арешт рахунків ДП ​​в судових суперечках наполягають комунальні служби. Додамо, що з 2013 року керує театром гендиректор О.Оріщенко, який нині перебуває в статусі в.о., оскільки на його посаду Мінкульт оголосив конкурс. О.Оріщенко при цьому є учасником конкурсу і одним з кандидатів в директори.

Відзначимо, що згідно з даними ревізії господарсько-фінансової діяльності ХНАТОБу за період з 2012 по 2015 рр., ДФС виявила низку порушень на загальну суму понад 860 тис. грн. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Новости

Аватар користувача
За 2 000 сообщений
 
Повідомлення: 2791
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:16
Бали репутації: 77

Re: Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Миклухо-Маклай » 23 серпня 2017, 12:52

а гастроли?
лично я вижу в этом перст судьбы - шли по лесу и встретили программиста
мне кажется, вы обречены

Миклухо-Маклай

Аватар користувача
За 4 000 сообщений
 
Повідомлення: 4315
Зареєстрований:
02 лютого 2016, 13:23
Звідки: АвстралиЯ и ОкеАния
Бали репутації: 265
Попередження: 1

Re: Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства

Повідомлення номер:#3  Повідомлення Татьянка » 23 серпня 2017, 13:01

Справедливости ради замечу, что это уже далеко не первый призрак банкротства.

Гастролей сейчас в разы меньше.
Половина артистов не въездные в Украину.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства

Повідомлення номер:#4  Повідомлення katitka » 23 серпня 2017, 13:22

Зато с детей стригут, в Хатобе самая дорогая аренда для всяких конкурсов, детей приезжает достаточно, в том числе с других городов, потом всякие сувенирные лавки там постоянно не думаю, что бесплатно.

katitka

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6084
Зареєстрований:
08 лютого 2013, 15:14
Звідки: Харьков-Крым
Бали репутації: 1063
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Знаменитий український театр опери та балету опинився на межі банкрутства

Повідомлення номер:#5  Повідомлення Татьянка » 23 серпня 2017, 14:08

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Зато с детей стригут, в Хатобе самая дорогая аренда для всяких конкурсов, детей приезжает достаточно, в том числе с других городов, потом всякие сувенирные лавки там постоянно не думаю, что бесплатно.

А также кофейня, магазинчики в подвале, офисы и т.д.
Хотя, по идее, ХАТОБ же на балансе города стоит? То есть, вся коммуналка - проблема города?
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Повернутись до Новости