Новости отовсюду.

Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя


Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Новости » 28 липня 2017, 14:24

Сыродельный завод в Великом Бурлуке Харьковской области возобновил работу после 5-летнего простоя. Об этом сообщила пресс-служба Харьковской ОГА. На предприятии реконструировали оборудование, запустили первую линию и уже набрали в штат 120 работников. «Великобурлукский район раньше славился производством своих сыров. „Сыры Бурлука» были известны на территории всей Украины, но 5 лет назад завод прекратил свою работу, и не было перспективы по восстановлению производства, - сказала председатель Харьковской ОГА Светлана Светличная. — Мы нашли инвестора, инвестор поверил власти. И сегодня уже есть результат".

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Новости

Аватар користувача
За 2 000 сообщений
 
Повідомлення: 2791
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:16
Бали репутації: 77

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Нюша » 28 липня 2017, 17:30

А что же я тогда покупала последние несколько месяцев?

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#3  Повідомлення Booker » 28 липня 2017, 17:36

:shock: Фирменные киоски "Сыры Бурлука" давным-давно закрыты.

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#4  Повідомлення Нюша » 28 липня 2017, 17:38

Я в Классе покупала. И вполне приличные. Ещё удивлялась, что в Росте нет.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#5  Повідомлення Гоцман » 28 липня 2017, 17:39

они (сыры) никак не могут быть приличные

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#6  Повідомлення Нюша » 28 липня 2017, 17:41

на вкус и цвет товарищей нет :BAK

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#7  Повідомлення Гоцман » 28 липня 2017, 17:50

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: на вкус и цвет товарищей нет :BAK

вам врут

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#8  Повідомлення Нюша » 28 липня 2017, 18:22

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
вам врут

мой живот - главный дегустатор, правда, огрехи обходятся довольно дорого

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#9  Повідомлення Booker » 28 липня 2017, 18:24

Комо рулит.

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#10  Повідомлення Нюша » 28 липня 2017, 18:28

Комо я тоже покупала долго, но некоторое время назад поднадоел. Опытным путём пришла к т.н. Бурлуку. Если упаковка свежая, то мне нравится.
Комо раньше в вакуумных упаковках был всегда на высоте, а потом что-то произошло, может, неправильная перевозка или ещё что, но периодически встречался "старенький".

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#11  Повідомлення Гоцман » 28 липня 2017, 21:48

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Комо рулит.

Рулит Индонезия

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#12  Повідомлення Риорита » 29 липня 2017, 13:36

Муж покупает какой-то харьковский сыр на Сумском. Не дешевый и вкуууууусный. Мой желудок бы тоже взбунтовался, чуть что подмешано, он выбрасывает сразу три литра дополнительной кислоты.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#13  Повідомлення Нюша » 29 липня 2017, 14:26

Узнайте какой.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#14  Повідомлення Booker » 30 липня 2017, 20:10

А вот и причина:

Охтирчанин відкрив завод на Харківщині, бо не знайшов спільної мови із чиновниками Охтирки

Підприємець В’ячеслав Пелих планував у 2016 році відкрити сучасний завод за 250 млн. грн. із використанням європейських технологій у Охтирці, але після необгрунтованого спротиву місцевих горе-активістів та непорозуміння із боку влади вимушений був шукати інших шляхів, щоб реалізувати свій проект. І таку можливість знайшов у сусідній області – на Харківщині. В Охтирці ж на місці, де бізнесмен хотів звести підприємство і дати охтирчанам роботу, з’явилась заправка…

На відміну від охтирських чиновників, харківські активно сприяли запуску нового сирного виробництва “Сири Бурлука”та створенню робочих місць, підтримали охтирського підприємця особисто губернатор Харківської області Юлія Світлична і голова Великобурлуцької РДА Віктор Слиш.

Про те, чому Охтирка втратила можливість мати свій сирний завод, і кардинально інше ставлення влади Харківщини до відкриття виробництва В’ячеслав Пелих розповів на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Привіт друзі і не тільки!
Минулого року я змагався за те, щоб побудувати сучасний завод у нас в Охтирці. Однак тоді місцеві політикани зробили все, щоб цього не відбулося. Результати відомі усім – на тому місці, де я хотів будувати найсучасніший молочний завод по європейським технологіям, де мало працювати близько тисячі людей, з’явилася звичайна заправка…

Що ж, не думаю, що це був вибір охтирчан, просто занадто багато різних прихвостнів хотіли щось мати із такого потужного виробництва. Більш того, сьогодні, після того як в нашій Охтирці почалася велика проблема з “Укрнафтою”, де масово звільняють працівників – робочі місця стають питанням виживання нашого краю. Але чи хтось зізнався із минулорічних “ораторів”, що був неправий? Що підставив не тільки мене як підприємця, а й власну громаду, яка все більше змушена сьогодні шукати щастя в інших краях, бо в Охтирці просто не має роботи?

Бог їм суддя… Я ж продовжую працювати і на себе, і на благо нашої держави, сплачуючи мільйонні податки. Якщо не вийшло у себе на батьківщині, то знайшов розуміння в сусідній області – Харківській.
Отже знайомтесь, мій новий завод – “Сири Бурлука”, що знаходиться у Харківській області в смт Великий Бурлук. Наразі там відкрито першу лінію і вже працює 120 людей. Найближчим часом ми будемо розширювати виробництво і доведемо кількість робітників до 400.

Мені приємно, що губернатор Харківщини Юлія Олександрівна підтримує наше підприємство, завдяки чому нам не тільки вдалося уникнути масу бюрократичних перепон, а й навіть розширити ринки збуту – так нас запросили прийняти участь в Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться у Харкові у вересні, де ми матимемо змогу презентувати свою продукцію та відкрити нові ринки збуту.

Наразі виробництво сертифіковано по міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000. Підприємство стало одним із перших в регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП.

Ось такі справи. Щиро дякую за підтримку голову Харківської ОДА Юлію Світличну та голову Великобурлуцької РДА Віктора Слиша. Працюємо далі!…”

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#15  Повідомлення Нюша » 30 липня 2017, 20:22

Так, значит, я покупаю правильный Бурлук, а не лже.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#16  Повідомлення allicka » 01 серпня 2017, 09:46

Предприниматель Пелых засрал с. Лутыще, Ахтырского района, своим молочным заводом. Летом там задохнуться можно от вони. Молочная продукция - откровенное Г... когда-то скандал был, Пелых выиграл тендер по поставке в дошкольные учебные заведения масла, оказался чистый спред. Но это еще было когда санстанция имела полномочия.
необгрунтованого спротиву місцевих горе-активістів та непорозуміння із боку влади

так называемые горе-активисты предотвратили экологическую катастрофу в городе. Завод планировался в самом центре, а стоки планировались прямо в городскую канализацию, которая была бы просто уничтожена.
Не знаю, как у Вас там получится с Бурлуком, будем надеяться, что он останется Бурлуком, а не станет копией гавеной Славной (торговая марка Пелыха)

allicka

Аватар користувача
За 2 000 сообщений
 
Повідомлення: 2593
Зареєстрований:
01 серпня 2017, 09:37
Звідки: Ukraine
Бали репутації: 280
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#17  Повідомлення Татьянка » 01 серпня 2017, 10:09

Это вы специально зарегистрировались, чтобы глаза нам открыть?
Есть доказательства ваших слов?
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65756
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6096
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#18  Повідомлення Риорита » 01 серпня 2017, 10:29

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Это вы специально зарегистрировались, чтобы глаза нам открыть?
Есть доказательства ваших слов?

Ну чего ты? Я бы с удовольствием послушала обе стороны. Получается, активисты -- горе, счастье -- действительно активисты. Очень активные, если даже на наш маленький форум притопали.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#19  Повідомлення Татьянка » 01 серпня 2017, 10:45

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Ну чего ты? Я бы с удовольствием послушала обе стороны. Получается, активисты -- горе, счастье -- действительно активисты. Очень активные, если даже на наш маленький форум притопали.

Я бы тоже послушала и другую сторону, только эта другая сторона пришла, плюнула на колбаску и испарилась.
Какие-то активисты пошли неактивные. :AMK:
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65756
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6096
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Сыродельный завод в Великом Бурлуке на Харьковщине возобновил работу после 5 лет простоя

Повідомлення номер:#20  Повідомлення olikturtle » 01 серпня 2017, 12:19

Не добрые вы.
Попрошу с утра у Санты.
С алкоголем депресанты..

olikturtle

Аватар користувача
За 31 000 сообщений
 
Повідомлення: 31208
Зареєстрований:
05 грудня 2014, 19:25
Звідки: Харьков
Бали репутації: 2842
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Повернутись до Новости