Интересные материалы из интернета, на которые мы обратили особое внимание.

Линейку на мыло


Линейку на мыло

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:00

Зображення
Шкільні лінійки на 1 вересня - пережиток совєтської традиції, від якого давно час відійти в українських школах. У розвинених країнах немає виснажливого вишиковування, стояння під сонцем або дощем, вислуховування безкінечних напутніх промов. Адже це шкідливо передусім з медичної точки зору.

Щороку читаємо новини про те, що діти втрачають свідомість на шкільних лінійках. При чому неважливо, чи проводяться вони на вулиці, чи у приміщенні. Адже натовп людей, стояння на одному місці, спека чи задуха погано впливають на здоров’я. У сонячну погоду дитина може отримати тепловий удар чи опік шкіри, знепритомніти, почати блювати, почуватись дезорієнтованою. Так само не додасть здоров’я стояння під дощем.

За будь-якої погоди - сонячної чи хмарної - є небезпечними ультрафіолетові промені, і їхня найбільша активність найчастіше припадає на час проведення шкільних лінійок. Всього 15 хвилин під їхнім прямим впливом збільшує ризик виникнення раку шкіри та деяких порушень зору (Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину).

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:01

Окрім фізичних негараздів від лінійок, вони також не на користь психічному здоров’ю. Скупчення незнайомців та ще й з не зовсім зрозумілою метою викликає у дітей стрес, особливо в наймолодших школяриків.

Тож МОЗ України однозначно не рекомендує проводити лінійки. Хіба не краще замінити їх цікавими, інтерактивними уроками? Проте, якщо лінійки уникнути неможливо, ось кілька порад, як мінімізувати ризики:

Передусім треба подбати про захист від пекучого сонця та теплової травми. Якщо це неможливо - максимально обмежити час лінійки. Подбайте, щоби в школярів був доступ до питної води. А також поруч був медпрацівник, який може надати першу допомогу в разі потреби.

Гарним способом зменшення рівня стресу є попереднє знайомство дітлахів. Навіть якщо це вже не першачки, перед початком офіційного заходу варто зібратись разом, познайомитись з новачками, поділитись літніми враженнями, чи зробити завдання, яке зміцнює команду.

Перед лінійкою добре дати дітям можливість порухатись та наговоритись. А в самому процесі дозволити школярам активно долучитися, наприклад, робити руханку.

Також варто пояснити дітлахам навіщо потрібен подібний захід та яка роль їхнього класу в ньому. Це може бути й підтримка менших, і виступ, і вітання промовців. А ще, спроба пояснити мету дітям часто допомагає саме дорослим усвідомити непотрібність, та, подекуди, й безглуздість окремих справ та ідей.

Є стільки цікавих речей, щоби весело та з користю провести час. Не треба його гаяти на совєтські “урочистості”.
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#3  Повідомлення Риорита » 30 серпня 2018, 20:04

У нее, бедолаги, столько "прихильників", что некоторые из вредности на линейку пойдут.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#4  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:06

Даже организуют, если линейки не будет?

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#5  Повідомлення Чертенок No13 » 30 серпня 2018, 20:08

Я точно не пойду. :JKH
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71065
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#6  Повідомлення olikturtle » 30 серпня 2018, 20:09

Я начинаю влюбляться.
Попрошу с утра у Санты.
С алкоголем депресанты..

olikturtle

Аватар користувача
За 31 000 сообщений
 
Повідомлення: 31208
Зареєстрований:
05 грудня 2014, 19:25
Звідки: Харьков
Бали репутації: 2842
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#7  Повідомлення Peppy » 30 серпня 2018, 20:11

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я точно не пойду. :JKH

В Очаге деваться некуда, разве что в лес сбежать. Младших же через час-два сдадут обратно на руки.

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#8  Повідомлення Гоцман » 30 серпня 2018, 20:11

вот жэ гнида казематная

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#9  Повідомлення Риорита » 30 серпня 2018, 20:12

Ну да, ну да. Это же этаааааап.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#10  Повідомлення Йолка » 30 серпня 2018, 20:12

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
В Очаге деваться некуда, разве что в лес сбежать. Младших же через час-два сдадут обратно на руки.

да, и автобуса вечернего ж вроде нет в первый день

Йолка

Аватар користувача
За 42 000 сообщений
Модератор-хулиганка
 
Повідомлення: 42799
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:15
Бали репутації: 3252

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#11  Повідомлення Peppy » 30 серпня 2018, 20:13

Я на все линейки ходила, кроме прошлого года. И дальше буду. Отменят - будет одиночная линейка.

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#12  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:14

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: вот жэ гнида казематная

первый пошёл

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#13  Повідомлення Риорита » 30 серпня 2018, 20:17

Я в прошлом году не ходила. И в этом не пойду. Но у детей-то все равно будет. И вы очаговские линейки не сравнивайте, они по зову сэрдца.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#14  Повідомлення Чертенок No13 » 30 серпня 2018, 20:19

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
В Очаге деваться некуда, разве что в лес сбежать. Младших же через час-два сдадут обратно на руки.

Я не пойду на ЛИНЕЙКУ, которая в одинаковых футболках, на которой у моего минимум одного ребёнка кровь носом идёт, если не уйти с ЛИНЕЙКИ в кусты.
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71065
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#15  Повідомлення Dav_poltava » 30 серпня 2018, 20:19

Хулиганы детей праздника лишают.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107080
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#16  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:24

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я в прошлом году не ходила. И в этом не пойду. Но у детей-то все равно будет. И вы очаговские линейки не сравнивайте, они по зову сэрдца.

У меня уже путаница в голове. Казалось, что вы писали об отмене линейки.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#17  Повідомлення Риорита » 30 серпня 2018, 20:24

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Я не пойду на ЛИНЕЙКУ, которая в одинаковых футболках, на которой у моего минимум одного ребёнка кровь носом идёт, если не уйти с ЛИНЕЙКИ в кусты.

И "водичку вы попьете в классе", и "какие кепки? Форма!", и "за неделю надо всем собраться и танец отрепетировать" и т.д.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#18  Повідомлення Риорита » 30 серпня 2018, 20:25

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
У меня уже путаница в голове. Казалось, что вы писали об отмене линейки.

Я за отмену. У нас не отменили, укоротили. В этом году. В прошлом все было по штандарту, мой танцевал даже. Но я на это смотреть не шмогла и ушла.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 60 000 сообщений
 
Повідомлення: 60666
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 16:15
Бали репутації: 5989
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#19  Повідомлення Чертенок No13 » 30 серпня 2018, 20:27

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
И "водичку вы попьете в классе", и "какие кепки? Форма!", и "за неделю надо всем собраться и танец отрепетировать" и т.д.

Мы репетировали гимн хором петь.
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71065
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Линейку на мыло

Повідомлення номер:#20  Повідомлення Нюша » 30 серпня 2018, 20:28

Я надеюсь только, что в полдевятого ещё не очень жарко будет.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Тегі теми

линейка, 1 сентября, уляна супрун, моз Украины

Повернутись до Интернет. Избранное