Интересные материалы из интернета, на которые мы обратили особое внимание.

Зачем я пил восьмой стакан


Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#41  Повідомлення Dav_poltava » 10 квітня 2018, 23:09

Дурные были, по студенчеству в общаге. Вода из крана.
Ощущения херовые, бросает в озноб, холодно.
Прорыгались почти сразу.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#42  Повідомлення Booker » 10 квітня 2018, 23:14

Мы точно так же играли. :hahaha: Два на два. Проигравшие должны были вдвоём выпить трёхлитровую банку. Мы проиграли. :hahaha:

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74231
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#43  Повідомлення Dav_poltava » 10 квітня 2018, 23:15

Первые десять стаканов вообще влегкую шли.
Вот дальше был п..ц.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#44  Повідомлення Нюша » 11 квітня 2018, 11:20

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
а Ваши где? Кроме перепоста какого-то, простите, осла? :pardon:

Давайте вашего осла.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#45  Повідомлення Нюша » 11 квітня 2018, 11:22

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Дурные были, по студенчеству в общаге. Вода из крана.
Ощущения херовые, бросает в озноб, холодно.
Прорыгались почти сразу.

Это было промывание желудка, без шуток.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#46  Повідомлення Dav_poltava » 11 квітня 2018, 11:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Это было промывание желудка, без шуток.

Только марганцовки надо было добавить. :D
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#47  Повідомлення Нюша » 11 квітня 2018, 11:26

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Только марганцовки надо было добавить. :D

Как раз нет, вы всё сделали правильно. :D

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#48  Повідомлення Нюша » 27 серпня 2018, 18:46

Вот и моя любимая Уляна Супрун развенчивает:

Міф про потребу пити 8 склянок води навіть сьогодні зустрічається доволі часто. Поруч із такими твердженнями, що пиття літрів води щодня допомагає позбутися зморшок, очистити організм від токсинів, допомогти схуднути та навіть покращити роботу здорових нирок. Коли, як не у Світовий тиждень води, час розвінчати ці міфи :)

Передусім скажу, що вода безумовно дуже корисна, проте коли ви п’єте стільки, скільки потрібно вашому організму. А от щодо переваг для здоров’я надлишкової кількості води немає жодних науково підтверджених доказів. Міф про 8 склянок води на день якраз один із таких.

Сьогодні ніхто достеменно не знає, звідки пішло переконання про 8 склянок. Його ще пов’язують з рекомендаціями американської Ради з питань харчування (U.S. Food and Nutrition Board) 1945 року, яка радить дорослим вживати 2,5 літри води на день. Ця інформація швидко розійшлася серед суспільства, проте багато людей проігнорували ще одне речення в рекомендаціях - більша частина цієї кількості води міститься у вже готових продуктах. Адже переважно вся їжа містить воду, особливо овочі та фрукти. Тож, коли ви їсте - ви вже поповнюєте водний баланс. А про ту воду, якої не вистачає вашому організму, він вам повідомить сам - відчуттям спраги.

Єдиних норм споживання рідини не може бути, бо це залежить від багатьох факторів, які слід розглядати в кожному конкретному випадку. Наприклад, наша їжа, спожита протягом дня, погода, одяг, робота кишківника, лактація тощо.
Універсальна порада - пийте, коли ви відчуваєте спрагу. Організм здорової людини влаштований таким чином, що завжди дасть знати про потребу попити. Просто пам’ятайте, що коли займаєтеся спортом або вам дуже спекотно - то пити треба частіше.

Нагадувати про пиття слід літнім людям та дітям, бо вони гірше розрізняють сигнали тіла про спрагу. Крім того, тіло дітей містить більше води, ніж тіло дорослих, а ще вони більше рухаються.

Також лікар може порадити вам пити більше води, якщо цього вимагає ваше лікування. Наприклад, якщо у вас камені в нирках, інфекція сечовивідних шляхів або діарея.

Якщо ж ви часто відчуваєте сухість у роті - це може свідчити про проблеми зі здоров’ям або бути пов’язаним із прийомом ліків. Неодмінно проконсультуйтеся з лікарем, щоби знайти його першопричину та за потреби пройти лікування.

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#49  Повідомлення Гоцман » 27 серпня 2018, 19:24

Не мне нравится отэто "нэодминно проконсультуйтэсь из ликарэм"
Из хуикарэм...вы ж всех поразгоняли одним только своим внешним видом :evil:

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38889
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Зачем я пил восьмой стакан

Повідомлення номер:#50  Повідомлення SVD » 27 серпня 2018, 21:52

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
просто дело привычки, полагаю

поддерживаю
бывали времена, когда и три литра выпивала
а потом отвыкала, бросала и снова попробуй себя заставить хоть стакан выпить
Я подхожу к зеркалу… надо похудеть… подхожу к холодильнику… надо пожрать… Во всём виноваты… НОГИ!!!))

SVD

Аватар користувача
За 19 000 сообщений
 
Повідомлення: 19696
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:24
Бали репутації: 1357
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Тегі теми

пить, вода, похудение, жидкость

Повернутись до Интернет. Избранное