Как "правильные", так и фуфломицины.

Оксолиновая мазь – неведомое нечто


Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Booker » 17 березня 2018, 21:02

29104248_431893753935375_366162130129681089_n.jpg
29104248_431893753935375_366162130129681089_n.jpg (165.63 Кб) Переглянуто 922 разів


МедГоблин

Эпидсезон на исходе, но вы еще можете успеть выбросить деньги на ветер!

Для этого всего-то нужно пойти в ближайшую аптеку, чтобы прикупить оксолиновой мази и густо забить ею носовые ходы себе, друзьям и близким. Ведь ничего же дешевле и надежнее для профилактики гриппа нет! Ведь правда же?

Но давайте по порядку. Что за зверь такой, эта мазь?

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009
Мітки:  оксолиновая мазь, медицина

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Booker » 17 березня 2018, 21:07

Если поищем Oxolin в международных Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину – испытаем неминуемое разочарование.

Вместо искомого вещества нас отправят читать про оксолиновую кислоту.

Но это совершенно иной препарат (антибиотик для лечения урологических инфекций).

Подобным же гробовым молчанием встретит нас крупнейшая медицинская библиотека PubMed. В ней индексируются 2 статьи об оксолине: Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину и Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину.

1973 и 1975 года выпуска соответственно. Ну как статьи, только названия. О чем хотели поведать исследователи останется загадкой навсегда. Что авторы – представители славной совков… пардон, советской традиции, говорить не приходится.

Может, ищем не так? Давайте по химическому названию 1,2,3,4-TETRAOXO-1,2,3,4-TETRAHYDRONAPHTHALENE DIHYDRATE

Другое дело! Сразу обнаруживаем информацию на этой Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину.

Откуда можем почерпнуть, что вещество сие обладает раздражающим действием и используется в химической промышленности. А как же заявленный производителем противовирусный эффект?

Придется верить ему на слово. Ну не будет же обманывать, чтоб продать нам очередную пустышку, правда?

Не пустышка, конечно. Ведь после применения щиплет нос. Вот это и есть раздражающее действие. Иными словами, оксолин повреждает вашу слизистую, делая более уязвимой для инфекции.

А как вы себе вообще представляете попадание вируса гриппа в организм? Наверное, он залетает только в нос. В рот – ни в какую! Стоит такой на губе и твердо говорит "не войду!". Ведь иначе, получается, что и рот нужно тщательно смазывать?

Может врачи из страны-производителя нам подскажут что-нибудь толковое? Вот крупнейший Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину антимикробной терапии.

В первом же абзаце черным по белому: для применения оксолиновой мази нет достаточных научных обоснований.

И это правда. Клинических исследований нет. Научной информации нет. Здравого смысла в применении оксолиновой мази тоже нет.

Зато есть огромное желание следовать заветам предков, которые десятилетиями мазали вот этим вот нос. "И СПИДов ваших не было! И интырнет ваш не нужон!"

Эх, люди-люди…
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#3  Повідомлення Booker » 17 березня 2018, 21:10

Оксолінова мазь - ще один продукт сумрачного генія дєдушкі лєніна.
Про її гавн... ефективність ми вже писали на іншому ресурсі Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Але масони нє дрємлють. В медіа масово з'являється оцей вброс: Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Типу, оксолінка класнюча і дуже доказова. І що існує 5 клінічних досліджень її ефективності.

Посилання дають, правда, тільки на одну статтю, в якій іде мова про кілька інших.

Ось воно - публікація1999 року. Розрахунок був на те, що цей журнал-мурзілку ніхто ніколи не шукатиме. Але ми знайшли))
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
В роботі описують дослідження 1960-х (Карл!) років, на якихось міфічних дітях Москви, Львову і Кишинеу.
Дослідження не засліплені, не рандомізовані, методика не описана ніяк. Запевняють, що оксолінка зменшує захворюваність на ГРВІ на 40-50% і рекомендують обмазуваться усім тотально.

Що конкретно написано в роботах 50 річної давності ми не дізнаємось, бо ці журнали можна тепер знайти хіба що в районній бібліотеці Усть-Пєрдянська у відділі "дім-сад-город".

Але без сумніву, такі приголомшливі результати повинні відображатись на епідеміології! Шукаємо разючі відмінності у частоті випадків ГРВЗ СОВОК vs Цивілізований світ:

В оцій книжечці Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
бачимо, що епідемії грипу вирували у Союзі щороку, так само, як і на решті планети.

На честь СРСР навіть назвали штам грипу під час пандемії 1977 року))) Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#4  Повідомлення Booker » 17 березня 2018, 21:11

Совєцька статистика, як завжди, скрита пєлєною залізної завіси.

Але при бажанні, якусь інфу знайти можна.
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
РСФСР 1967/68 роки
Середньотижнева захворюваність ГРВЗ на 100 тис.
608 випадків
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
Великобританія 1967/68 роки - 340 випадків

В цей момент закінчуються "клінічні дослідження" оксолінової мазі.

РСФСР 1970 рік - 905 випадків
Великобританія 1970 рік - 720 випадків.

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
РСФСР 1980 рік - 548 випадків
Великобританія 1980 рік - 120 випадків

В 2015 році захворюваність у країнах пост-совка наростала швидше, ніж у Західній Європі
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Нічого собі! Виходить оксолінова мазь дійсно впливає на захворюваність грипом! Тіки не в ту сторону...

Смішно, але як раз перед запуском оксолінки в продаж, захворюваність ГРВІ була меншою, ніж в усі наступні роки Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

А захворюваність на грип почала спадати тільки після розвалу оксолінового совка, коли до нас стала просочуватись цивілізація. Але частота лишається, в кращому випадку, на рівні середньосвітової.

Так де ж він, цілющий ефект оксолінової мазі? Єслі усім помагало. Гдє еті люді?

Ось стандарти діагностики і лікування грипу в рф (країна розробник нашої мазюки) 2016 рік. Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
Слова "оксолінова" там немає ВЗАГАЛІ! Ото глупці. Придумали супер-жижу і не використовують.

Ще в тій же статті пишуть Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину, що оксолінкою грип ефективно лікували в стаціонарі!

Механізм дії лишається незрозумілим: мазь дуже слабко всмоктується і практично вся лишається в носі (за твердженнями самого виробника). У хворої людини, грип не в носі, а в крові.
Як розцінювати такий таємничий феномен - вирішуйте самі.
Для тих хто не в темі - якщо через ускладнення грипу довелось лягати в лікарню - є значна ймовірність, що мазати буде не оксолінкою і не лікар. А єлеєм, спеціальний мужчина з візантійським смутком в очах.

Ну що, класно, правда? Замість чергової панацеї маємо сферичну фікцію у вакуумі. Люди, забувайте міфи, думайте своєю головою, перевіряйте будь-яку інформацію. 21 століття за вікном, блін...

P.S. Таваріщі з діагнозом #дєдампамагало - напишіть, будь-ласка, які ми дураки, не забудьте.

P.P.S. На оцих ресурсах проплачена стаття скопіпащена під копірку Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Відповідальним редахтурам і журналюхам - фізкульт прівєт) По чьом опіум для народа?
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Booker

Аватар користувача
За 74 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 74227
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 22:28
Бали репутації: 6009

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#5  Повідомлення Dav_poltava » 17 березня 2018, 21:15

Букер, нееееет! Я не смогу сказать эту информацию своей жене. :D
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#6  Повідомлення Гоцман » 17 березня 2018, 21:17

Ввкратце - можно этой хуйней в носу колупать аль нет? В смысле нужно?

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#7  Повідомлення Кошенятко » 17 березня 2018, 21:22

Когда-то очень давно, грешила этим :oops: но недолго, поняла, что безрезультатно... только мешает. Поэтому теперь только самодельные витамины и физраствор.
Я - личность творческая. Хочу - творю, хочу - вытворяю)

Кошенятко

Аватар користувача
За 7 000 сообщений
Персональное звание
 
Повідомлення: 7275
Зареєстрований:
12 травня 2016, 12:50
Звідки: Харьков
Бали репутації: 1342
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#8  Повідомлення Паулина » 17 березня 2018, 21:52

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: самодельные витамины


Кто это такие?

мы уже не увеличимся, если у тебя будет мини-лаборатория дома, где ты сама делаешь мультивитаминки. Человек-оркестр :D
Да, это форум харьковчан

Паулина

Аватар користувача
За 28 000 сообщений
 
Повідомлення: 28532
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:19
Бали репутації: 3183
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#9  Повідомлення Австралия » 17 березня 2018, 21:54

Перекись развенчали, оксолинрвую .следующая жертва—зеленка, век воли не видать
Востаннє редагувалось Австралия в 17 березня 2018, 22:00, всього редагувалось 1 раз.

Австралия

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6315
Зареєстрований:
15 січня 2015, 21:51
Звідки: Украина
Бали репутації: 931
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#10  Повідомлення Гоцман » 17 березня 2018, 21:58

огласите, пжалста, весь списк (с)

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#11  Повідомлення Гоцман » 17 березня 2018, 21:59

а за боярышник пасть порву :WP

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#12  Повідомлення Dav_poltava » 17 березня 2018, 21:59

Я жене сказал про оксолинку, она мне сказала, что я могу делать, что захочу, и нечего лезть в то, что она хочет делать. :D
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#13  Повідомлення Гоцман » 17 березня 2018, 22:07

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я жене сказал про оксолинку, она мне сказала, что я могу делать, что захочу, и нечего лезть в то, что она хочет делать. :D

а бывает оксолинозависимость?
у мамани моей во всех ящиках выдвижных по три штуки припасено

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#14  Повідомлення Dav_poltava » 17 березня 2018, 22:09

Я думаю, что это ритуальное такое нечто.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#15  Повідомлення Гоцман » 17 березня 2018, 22:14

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я думаю, что это ритуальное такое нечто.

как мыло и соль?

Гоцман

Аватар користувача
За 38 000 сообщений
 
Повідомлення: 38888
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 12:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2575
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#16  Повідомлення Dav_poltava » 17 березня 2018, 22:16

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
как мыло и соль?

Не знаю про мыло и соль.
Как не заглянуть в зеркало, если вернулся.
Noli turbare circulos meos!


Dav_poltava

Аватар користувача
За 107 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Повідомлення: 107087
Зареєстрований:
07 вересня 2011, 13:41
Звідки: Україна - країна мрій!
Бали репутації: 4880
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#17  Повідомлення Кошенятко » 17 березня 2018, 22:18

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

Кто это такие?

мы уже не увеличимся, если у тебя будет мини-лаборатория дома, где ты сама делаешь мультивитаминки. Человек-оркестр :D

:D
Ничего особенного))) только смесь лимон-имбирь-мед и редька-мед :oops: а, ну еще и хрен...самодельный)))

Австралия: Перекись развенчали, оксолинрвую .следующая жертва—зеленка, век воли не видать

А еще йод забыли :D
Я - личность творческая. Хочу - творю, хочу - вытворяю)

Кошенятко

Аватар користувача
За 7 000 сообщений
Персональное звание
 
Повідомлення: 7275
Зареєстрований:
12 травня 2016, 12:50
Звідки: Харьков
Бали репутації: 1342
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#18  Повідомлення Нюша » 17 березня 2018, 22:20

А мёд разводить всякой кислятиной, чтобы жизнь мёдом не казалась?)))

Нюша

Аватар користувача
За 54 000 сообщений
 
Повідомлення: 54557
Зареєстрований:
10 травня 2013, 17:58
Звідки: Харьков
Бали репутації: 4477
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#19  Повідомлення idilliya » 17 березня 2018, 22:21

у меня лежит в аптеке оксолинка :A

idilliya

Аватар користувача
За 5 000 сообщений
 
Повідомлення: 5602
Зареєстрований:
16 квітня 2014, 14:34
Звідки: Kharkov
Бали репутації: 1164
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Оксолиновая мазь – неведомое нечто

Повідомлення номер:#20  Повідомлення Чертенок No13 » 17 березня 2018, 22:21

Так про зелёнку давно уже известно, шо того.
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71066
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Розділ Статистика

Тегі теми

медицина, оксолиновая_мазь

Повернутись до Лекарства