Печенежское поле-2011
Додано: 07 вересня 2011, 12:39
10 вересня 2011 р.
Головний фестивальний майдан
Ведучий Богдан Бенюк
13.00 Концерт групи «ТамДеМи»
14.00 Концерти фольклорних колективів області
15.00 Концерт групи «Dream West»
Ведучий Андрій Доманський
16.00 Конкурс «Красуня фестивалю»
17.30 Театралізований пролог та нагородження переможців конкурсів
18.30 Концерт Слобожанського ансамблю пісні і танцю
19.20 Концерт групи «Село і люди»
Ведучі Олександр Пєдан та Андрій Доманський
20.00 Концерт групи «Мандри»
20.40 Концерт Lama
21.20 Театр тіней
21.40 Концерт групи «Дюк Тайм»
22.20 Концерт групи «Гайдамаки»
23.00 Концерт групи «Друга ріка»
23.40 Фаєр-шоу та феєрверк
Співочий майданчик
12.00-15.00 Концерт творчих колективів області
15.00-16.00 Виступ театру «Запорізький спас»
16.00-18.00 Караоке на фестивалі – ведучий Богдан Бенюк
Дитяча галявина
На майданчику працюють ростові ляльки
12.00 Цирк «Бенефіс» з анімаціоною програмою
13.00 Театр ляльок
14.00 ТЮГ
15.00 Театр «Дом»
16.00-17.30 Працюють аніматори
Поросячі перегоні
16.00-17.30 Проходять змагання «Поросячі перегони» – ведучий Олександр Пєдан
Печенізька мозаїка
Майданчик працює з 13.00 – конкурс пазлів
Козацька застава
12.00-18.00 Аніматори проводять конкурси, працює козацький тир
16.00 – Зустріч гостей з ухою (аніматори та козацький театр «Запорізький спас»
Повітряні перехрестя (Мотузковий парк)
12.00-18.00 Працюють аніматори та інструктори
15.00 – старт квесту «В пошуках легенди»
Місто майстрів
12.00-18.00 Майстер-класи майстрів та народних умільців
Официальная страница этнофестиваля "Печенежское поле"-2011:
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину
Головний фестивальний майдан
Ведучий Богдан Бенюк
13.00 Концерт групи «ТамДеМи»
14.00 Концерти фольклорних колективів області
15.00 Концерт групи «Dream West»
Ведучий Андрій Доманський
16.00 Конкурс «Красуня фестивалю»
17.30 Театралізований пролог та нагородження переможців конкурсів
18.30 Концерт Слобожанського ансамблю пісні і танцю
19.20 Концерт групи «Село і люди»
Ведучі Олександр Пєдан та Андрій Доманський
20.00 Концерт групи «Мандри»
20.40 Концерт Lama
21.20 Театр тіней
21.40 Концерт групи «Дюк Тайм»
22.20 Концерт групи «Гайдамаки»
23.00 Концерт групи «Друга ріка»
23.40 Фаєр-шоу та феєрверк
Співочий майданчик
12.00-15.00 Концерт творчих колективів області
15.00-16.00 Виступ театру «Запорізький спас»
16.00-18.00 Караоке на фестивалі – ведучий Богдан Бенюк
Дитяча галявина
На майданчику працюють ростові ляльки
12.00 Цирк «Бенефіс» з анімаціоною програмою
13.00 Театр ляльок
14.00 ТЮГ
15.00 Театр «Дом»
16.00-17.30 Працюють аніматори
Поросячі перегоні
16.00-17.30 Проходять змагання «Поросячі перегони» – ведучий Олександр Пєдан
Печенізька мозаїка
Майданчик працює з 13.00 – конкурс пазлів
Козацька застава
12.00-18.00 Аніматори проводять конкурси, працює козацький тир
16.00 – Зустріч гостей з ухою (аніматори та козацький театр «Запорізький спас»
Повітряні перехрестя (Мотузковий парк)
12.00-18.00 Працюють аніматори та інструктори
15.00 – старт квесту «В пошуках легенди»
Місто майстрів
12.00-18.00 Майстер-класи майстрів та народних умільців
Официальная страница этнофестиваля "Печенежское поле"-2011:
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину