Нужность прививок в нашей жизни. Консультации по вакцинации.

прививать от впч?


Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#21  Повідомлення Риорита » 12 травня 2023, 17:41

Гардасил кололи, он американский, кажется. Дочка моя очень хотела, в своё время. Потом уже, так сказать, момент упущен был. Корит меня теперь.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 62 000 сообщений
 
Повідомлення: 62878
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 17:15
Бали репутації: 6250
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''
Мітки:  ВПЧ

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#22  Повідомлення Гермиона » 12 травня 2023, 17:44

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Гардасил кололи, он американский, кажется. Дочка моя очень хотела, в своё время. Потом уже, так сказать, момент упущен был. Корит меня теперь.

о, Гардасил, да
спасибо!
наверно нужно колоть, тоже склоняюсь к этому
«Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець — той здобуває світ» (с)

Гермиона

Аватар користувача
За 15 000 сообщений
 
Повідомлення: 15442
Зареєстрований:
04 жовтня 2011, 20:42
Бали репутації: 2172
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#23  Повідомлення Риорита » 12 травня 2023, 17:51

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
о, Гардасил, да
спасибо!
наверно нужно колоть, тоже склоняюсь к этому

Я колебалась, потому что у неё тогда проблемы с кровью были, а потом ковид-шмовид. А надо, наверное, было рискнуть. У меня вот подруги к 50 подбираются, и почалося. Рак такой, рак сякой. В основном, не впч, но какой-то массовый забег ( ( (
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 62 000 сообщений
 
Повідомлення: 62878
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 17:15
Бали репутації: 6250
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#24  Повідомлення Чертенок No13 » 12 травня 2023, 17:55

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Гардасил кололи, он американский, кажется. Дочка моя очень хотела, в своё время. Потом уже, так сказать, момент упущен был. Корит меня теперь.

Пишут, до 26 лет норм.
Як нам буде жить без русні?
Охуєнно!

Чертенок No13

Аватар користувача
За 76 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 76246
Зареєстрований:
13 березня 2011, 20:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 6596

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#25  Повідомлення Гермиона » 12 травня 2023, 17:58

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Я колебалась, потому что у неё тогда проблемы с кровью были, а потом ковид-шмовид. А надо, наверное, было рискнуть. У меня вот подруги к 50 подбираются, и почалося. Рак такой, рак сякой. В основном, не впч, но какой-то массовый забег ( ( (

та отож (
но цены, конечно
я так понимаю, в Украине бесплатно не сделают?
но может в Харькове дешевле можно, надо узнавать
«Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець — той здобуває світ» (с)

Гермиона

Аватар користувача
За 15 000 сообщений
 
Повідомлення: 15442
Зареєстрований:
04 жовтня 2011, 20:42
Бали репутації: 2172
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#26  Повідомлення Peppy » 12 травня 2023, 18:30

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Я колебалась, потому что у неё тогда проблемы с кровью были, а потом ковид-шмовид. А надо, наверное, было рискнуть. У меня вот подруги к 50 подбираются, и почалося. Рак такой, рак сякой. В основном, не впч, но какой-то массовый забег ( ( (

Дружина Басіка ставила щеплення взагалі 35+. Робити тдо початку статевого життя то в ідеалі, але і після є користь
Донька планує зробити по страховці в німеччині.

Peppy

Аватар користувача
За 52 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 52166
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:49
Бали репутації: 5353

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#27  Повідомлення Peppy » 12 травня 2023, 18:31

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
та отож (
но цены, конечно
я так понимаю, в Украине бесплатно не сделают?
но может в Харькове дешевле можно, надо узнавать

колись у вільному доступі була інформація щодо наявності вакцин в поліклініках. і я там бачила вакцину від впч. Але то давно було.

Peppy

Аватар користувача
За 52 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 52166
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:49
Бали репутації: 5353

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#28  Повідомлення Риорита » 12 травня 2023, 18:41

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Дружина Басіка ставила щеплення взагалі 35+. Робити тдо початку статевого життя то в ідеалі, але і після є користь
Донька планує зробити по страховці в німеччині.

Да, я читала, что хоть до пенсии, але після початку ефективність все ж таки нижче.
То, что вы строили годами, может быть разрушено в одночасье;
Всё равно стройте.
Мать Тереза

Риорита

Аватар користувача
За 62 000 сообщений
 
Повідомлення: 62878
Зареєстрований:
22 серпня 2011, 17:15
Бали репутації: 6250
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#29  Повідомлення Татьянка » 12 травня 2023, 19:21

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Донька планує зробити по страховці в німеччині.

Донька зараз в Німеччині?
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 68 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 68491
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6702
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#30  Повідомлення Peppy » 12 травня 2023, 19:28

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Донька зараз в Німеччині?

так, за обміном на семестр

Peppy

Аватар користувача
За 52 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 52166
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:49
Бали репутації: 5353

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#31  Повідомлення Гоцман » 12 травня 2023, 21:24

а шо это такое, впч?

Гоцман

Аватар користувача
За 40 000 сообщений
 
Повідомлення: 40558
Зареєстрований:
16 листопада 2015, 13:39
Звідки: кинотеатр Родина
Бали репутації: 2656
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#32  Повідомлення Чертенок No13 » 12 травня 2023, 21:26

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: а шо это такое, впч?

Вірус папіломи. Дуже часто є причиною рака шийки матки.
Як нам буде жить без русні?
Охуєнно!

Чертенок No13

Аватар користувача
За 76 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 76246
Зареєстрований:
13 березня 2011, 20:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 6596

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#33  Повідомлення Йолка » 13 квітня 2026, 20:15

Хлопцям теж треба робити? А то розмови про дівчат постійно
Молодшому пропонують по страховці зробити
А старшому вже ні, не встиг

Йолка

Аватар користувача
За 43 000 сообщений
Модератор-хулиганка
 
Повідомлення: 43869
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:15
Бали репутації: 3401

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#34  Повідомлення Booker » 13 квітня 2026, 20:20

Я бы сделал. Полезное.

Booker

Аватар користувача
За 95 000 сообщений
Администратор форума
 
Повідомлення: 95038
Зареєстрований:
22 лютого 2011, 23:28
Бали репутації: 6897

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#35  Повідомлення Златовласка » 13 квітня 2026, 20:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Хлопцям теж треба робити? А то розмови про дівчат постійно
Молодшому пропонують по страховці зробити
А старшому вже ні, не встиг

Да, Саше по страховке сделали.

Златовласка

Аватар користувача
За 40 000 сообщений
 
Повідомлення: 40934
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:31
Бали репутації: 3154
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#36  Повідомлення Гермиона » 13 квітня 2026, 21:38

Зараз є питання, скільки раз вакцинувати
Я своїй першу зробила, зараз ця вакцина начебто має бути безкоштовною, але фактично ні, як завжди)
Але багато хто з лікарів кажуть що достатньо однієї, більш того, я читала, що дослідження показали, що коли більш однієї, стали виявляти побочку
І що за новими протоколами однієї достатньо
Але все ж таки є дві схеми - з однією і з двома
«Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець — той здобуває світ» (с)

Гермиона

Аватар користувача
За 15 000 сообщений
 
Повідомлення: 15442
Зареєстрований:
04 жовтня 2011, 20:42
Бали репутації: 2172
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#37  Повідомлення Йолка » 13 квітня 2026, 21:40

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Не поздно, но вместо 2 нужно 3, насколько я поняла.

Мені сьогодні таке казали
Якщо до 15 років, то потрібно 2 шт, а після вже 3
Але ніяк не одну

Йолка

Аватар користувача
За 43 000 сообщений
Модератор-хулиганка
 
Повідомлення: 43869
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:15
Бали репутації: 3401

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#38  Повідомлення Гермиона » 13 квітня 2026, 21:54

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Мені сьогодні таке казали
Якщо до 15 років, то потрібно 2 шт, а після вже 3
Але ніяк не одну

Ну от це так було
Начебто нові підходи є і з однією
Сперечатись не буду, у нас зараз якраз майже 12 місяців від першої
Хотілось би теж вже визначитись
«Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець — той здобуває світ» (с)

Гермиона

Аватар користувача
За 15 000 сообщений
 
Повідомлення: 15442
Зареєстрований:
04 жовтня 2011, 20:42
Бали репутації: 2172
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#39  Повідомлення Гермиона » 13 квітня 2026, 22:48

коротка відповідь AI:
Велике дослідження ESCUDDO (понад 20 000 дівчат 12–16 років) показало: одна доза Гардасил 9 дає такий самий захист від ВПЛ 16/18 типів (тих, що викликають ~70 % раку шийки матки), як і дві дози. Імунітет тримається щонайменше 8–11 років (дані довгострокових спостережень). Тому багато країн (включаючи Україну) перейшли на однодозову схему для дівчаток 9–14 років.
«Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець — той здобуває світ» (с)

Гермиона

Аватар користувача
За 15 000 сообщений
 
Повідомлення: 15442
Зареєстрований:
04 жовтня 2011, 20:42
Бали репутації: 2172
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: прививать от впч?

Повідомлення номер:#40  Повідомлення Чертенок No13 » 13 квітня 2026, 23:21

Тепер логічно погуглити існування такого дослідження.
Як нам буде жить без русні?
Охуєнно!

Чертенок No13

Аватар користувача
За 76 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 76246
Зареєстрований:
13 березня 2011, 20:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 6596


Розділ Статистика

Повернутись до Прививки (вакцинопрофилактика)