Повідомлення номер:#19
IndyJu » 11 липня 2012, 13:32
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Та про шо тут говорить?
Всех тянет в теплые места, даже птицы улетают на зиму.

Темнишь ты, Олежка...ой, темнишь

!..
Сколько же нужно мудрости, чтобы никогда не терять доброты!
© М. Эбнер-Эшенбах