На детских площадках не только играют, на них растут, спорят и постигают жизнь.

День рождения. Где?


Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#41  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 22:00

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Мы, наверное, разные вещи имеем в виду.
Пряжка - вот такого плана, только размер подобрать. У нас в магазинах тканей продаются, в отделах фурнитуры.
1752220.jpeg

Ааа)), ось ви про яку). А я ж про в"язану). Теж ідея. Треба позаглядати в нашій крамниці по такій фурнітурі.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#42  Повідомлення Эхо » 22 лютого 2015, 21:36

Ну що ж ... День Народження минув). З обувачкою вирішилося саме якось) - випадково побачила білі малесенькі чешки шкіряні. під костюм відпадно вийшло). Тому нічого не в"язала. Відсвяткували у кафе. Кімната була невелика, затишна. Стіл смачний. Натан вів себе по-різному - більше звичайно заглядав у кожну шпаринку)). Кухня його приворожила)), а ще барна стійка). Ну і водоспад теж не залишив байдужим. Взагалі тим, хто живе у містах набагато легше. Замовив розважальну програму, бенкет, прикраси і все. У мене половина не збулося. Ніколи не подумала б, що в нашому селі повітряні кульки то великий дефіцит. Я хотіла зробити арку з кульок, букети квітів, і ще просто квіти на стіни, штори. Але не було в нас жодної кульки, бо в який магазин не зайду кульок-конструкторів взагалі ніде не було, а звичайні то або ж 3 або 4 і всі різного кольору. Я спочатку нервувала з цього приводу, але коли купила для малого кілька кульок, то виявилося, що він їх боїться. Вони його приваблюють, але він одразу на руки до мене тікає)). То я вже трохи заспокоїлась щодо прикрас, бо хто зна як він відреагував би на все це. Розваги та конкурси Ліка взяла на себе. Тому оті три години наші гості не скучали - писали лист у майбутнє, складали анкету гостей, гралися в різні прикольні ігри. Ще й призи роздавали).Посиділи непогано, але за часом мало, бо в нас же режим)). І о 8 вечора Натан став капризувати. В цілому скажу, що з такимим малими дітьми рано щось святкувати. Ні поповзати. ні побігати, ні полежати. А втомлюється як! Але приємно хоча б те, що гості роз"їхалися, я вклала малого спати і сама теж лягла відпочивати. Ніякого посуду, ніяких прибирань).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#43  Повідомлення Татьянка » 22 лютого 2015, 21:39

По-моему, в ребёнкин год праздник устраивается для родителей, а ребенку оно ни к чему. И в два года - тоже. Аниматоры хороши лет с 5, с 4-х - если аниматор высокого уровня, и детей немного.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65756
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6097
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#44  Повідомлення Эхо » 22 лютого 2015, 21:43

Для таких малих дітей звичайно аніматори ні до чого. Але ж гостей розважати треба)

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#45  Повідомлення Бирюза » 23 лютого 2015, 09:15

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: По-моему, в ребёнкин год праздник устраивается для родителей, а ребенку оно ни к чему. И в два года - тоже. Аниматоры хороши лет с 5, с 4-х - если аниматор высокого уровня, и детей немного.

Вот я тоже в раздумьях, как буду праздновать годик ребятенку - хотя еще и время есть. Андрею мы отмечали праздник дома - удобства в том, что привычная обстановка , ребенок не нервничал, когда устал - то просто унесла его в другую комнату, положила спать а сама вернулась праздновать.
Кумовья гуляли в ресторане - то плюсы в том - как и Лена говорит - что готовить ничего не надо было и убирать потом, но малой капризничал, зубы как раз лезли, в общем, мама с ним ушла домой с половины праздника. Ну и по деньгам вышло вдвое дороже чем ДР дома.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#46  Повідомлення Эхо » 23 лютого 2015, 11:09

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Вот я тоже в раздумьях, как буду праздновать годик ребятенку - хотя еще и время есть. Андрею мы отмечали праздник дома - удобства в том, что привычная обстановка , ребенок не нервничал, когда устал - то просто унесла его в другую комнату, положила спать а сама вернулась праздновать.
Кумовья гуляли в ресторане - то плюсы в том - как и Лена говорит - что готовить ничего не надо было и убирать потом, но малой капризничал, зубы как раз лезли, в общем, мама с ним ушла домой с половины праздника. Ну и по деньгам вышло вдвое дороже чем ДР дома.

Одразу про гроші)). Мені не дешевше вийшло. Вдома теж потрібно все купити - м"ясне, нарізки всякі (до речі нарізка там не з дешевих подається). А процес приготування взагалі не уйявляю собі. Я торт майже добу робила, в період поки малий спав. А щоб приготувати оту гору їжі - не знаю... Щоб сказати він капризував, то ні. Просто йому було нудно в одному залі - там він усе роздивився. От кудись нести його, щось нове - ото було цікаво)). Просто в тому кафе ми не самі ж були, в інших залах теж були люди. Тому не зручно було шастати повз них. Ну а те, що він стомився, то так. Вдома він за чей час і полежав би, і походив, і пострибав. А там на руках та й годі. Але я не шкодую, якщо чесно).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#47  Повідомлення Eshka » 23 лютого 2015, 12:30

Лєна, це Натану вчороа рік виповнився? Я вас вітаю! :) Хай росте здоровим і великим :give_rose: :give_rose: :give_rose:

Гарно погуляли, молодці )) А ми завжди всі ДР святкували вдома. Цього року вперше Владикове ДР відсвяткували в піцерії, і Света теж хоче, але ще хоче друзів запросити (Владику вистачило тальки нас), вчора сиділи рахували скільки це все свято нам винесе ))
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#48  Повідомлення Eshka » 23 лютого 2015, 12:32

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Взагалі тим, хто живе у містах набагато легше. Замовив розважальну програму, бенкет, прикраси і все.

легко, якщо коштів достатньо. Хоча з другої сторони, якщо тільки одна дитина, то можна раз в рік і шиканути.
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#49  Повідомлення Жужа » 23 лютого 2015, 13:17

Лена, поздравляю с первым годиком! :give_rose:

я вот тоже в раздумьях о будущем :D . Но придерживаюсь наверное, что будем отмечать в привычной обстановке дома, но все равно буду смотреть по ребенку.
А еду если лень будет готовить, можем заказать в ресторане
Магазин детской одежды ba-boo.com.ua Заглядывайте за покупками)))

Жужа

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3511
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 21:38
Звідки: Харьков
Бали репутації: 543

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#50  Повідомлення Эхо » 23 лютого 2015, 13:29

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Лєна, це Натану вчороа рік виповнився? Я вас вітаю! :) Хай росте здоровим і великим :give_rose: :give_rose: :give_rose:

Гарно погуляли, молодці )) А ми завжди всі ДР святкували вдома. Цього року вперше Владикове ДР відсвяткували в піцерії, і Света теж хоче, але ще хоче друзів запросити (Владику вистачило тальки нас), вчора сиділи рахували скільки це все свято нам винесе ))
Дякую, Іра! Нам ще 19-го було ДН, святкували у суботу, бо Ліка була на навчанні серед тижня.
Ми тежзавжди вдома святкували. Але я прикинула що мені немає часу на приготування столу, і вирішила, що у кафе вигідніше.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#51  Повідомлення Бирюза » 23 лютого 2015, 14:19

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
я вот тоже в раздумьях о будущем :D . Но придерживаюсь наверное, что будем отмечать в привычной обстановке дома, но все равно буду смотреть по ребенку.
А еду если лень будет готовить, можем заказать в ресторане

А ведь это отличная идея !
У нас большую сумму приходится платить за аренду зала в ресторане или кафе. А если там заказать, чтобы приготовили, и на дом привезти (с учетом, что и самим дома кое-что сделать) - то можно сразу двух зайцев убить))Торты у меня одна знакомая классные печет, с этим проблем не будет.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#52  Повідомлення Эхо » 23 лютого 2015, 15:06

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Лена, поздравляю с первым годиком! :give_rose:

я вот тоже в раздумьях о будущем :D . Но придерживаюсь наверное, что будем отмечать в привычной обстановке дома, но все равно буду смотреть по ребенку.
А еду если лень будет готовить, можем заказать в ресторане

Дякую, Юля)



А в нас їжу не замовляють. Можна було б домовитись про те, щоб забрати все, а не сидіти в них. Але ціна від того не змінюється.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#53  Повідомлення Жужа » 23 лютого 2015, 15:16

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
А ведь это отличная идея !
У нас большую сумму приходится платить за аренду зала в ресторане или кафе. А если там заказать, чтобы приготовили, и на дом привезти (с учетом, что и самим дома кое-что сделать) - то можно сразу двух зайцев убить))Торты у меня одна знакомая классные печет, с этим проблем не будет.

те же шашлыки, закуски горячие можно заказать, что мы и заказываем в обычное время
пару салатов не проблема сделать, гарнир тоже
Магазин детской одежды ba-boo.com.ua Заглядывайте за покупками)))

Жужа

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3511
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 21:38
Звідки: Харьков
Бали репутації: 543

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#54  Повідомлення Эхо » 23 лютого 2015, 15:30

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

пару салатов не проблема сделать, гарнир тоже
А мені проблема. Бо кухня в нас це окрема будівля у дворі. Тамопалення пічне, ми не топимо до жари, аби було не холодно приготувати і поїсти. А от щоб тягти туди малого, то ні. Та й він не дасть мені нічого зробити, ускрізь лізтиме. А от в часи доки спить, то багато не встигнеш).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#55  Повідомлення d-dima » 23 лютого 2015, 15:33

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:


:shock: А как называется и где находится ресторан, где дороже, чем дома, всего в 2 раза ?

d-dima

За 100 сообщений
 
Повідомлення: 129
Зареєстрований:
14 березня 2011, 11:26
Бали репутації: 14

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#56  Повідомлення Бирюза » 23 лютого 2015, 19:11

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

:shock: А как называется и где находится ресторан, где дороже, чем дома, всего в 2 раза ?

Ну у нас маленький райцентр тут сильно дорогих заведений нет)) Да и в два раза - это я образно высказалась...точно не подсчитывала.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#57  Повідомлення Бирюза » 24 лютого 2015, 14:07

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:




А в нас їжу не замовляють. Можна було б домовитись про те, щоб забрати все, а не сидіти в них. Але ціна від того не змінюється.

У нас можна брати їжу на винос , не знаю, чи у всіх закладах, але є одне кафе, де ми завжди замовляємо меню для святкувань на роботі, вони дуже смачно готують і недорого.

Лєна, а ви Натана хрестили уже?
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#58  Повідомлення Алиса » 24 лютого 2015, 20:42

годик мы отмечали дома, я тоже считаю что в этом возрасте лишняя шумиха ребенку не нужна,
были бабушки-дедушки, мы и крестные, ребенку подарили подарки, крестный сделал "постриг", ну и еще торт был - что ребенку было интересно - задуть свечку и поесть
а два годика уже отмечали в ресторане - кроме вышеперечисленных были еще друзья наши, у одних был ребенок - ровесник - так он тоже пришел и дети гулялись вместе - с шариками, машинками
торт очень красивый заказали тогда сыну - в виде мерседеса, а на годик - был обычный кругленький с цыплятками
а дальше я не помню, пока не начались уже масштабные (от 5 человек) ДР с его гостями - наверное класса с 3-его где-то, это были игровые центры - где была программа, стол, родители приводили и забирали детей через 2-3 часа
были и бедненькие ДР, в селе у бабуси), на веранде стол, обычный торт, пару сельских друзей - которые приходили поесть и бежали дальше гулять на улицу)
Хей, хай, хвилю тримай!

Алиса

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6943
Зареєстрований:
13 травня 2013, 08:20
Звідки: Страна Чудес
Бали репутації: 687

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#59  Повідомлення Эхо » 25 лютого 2015, 21:21

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:

Ні. Наш потенційний кум в АТО.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#60  Повідомлення Eshka » 04 березня 2015, 11:43

По підсумках вчорашнього Дня народження у дочки я прийшла до двох важливих висновків: аніматор це ніфіга не дорого, своє здоров"я дорожче :D і робота вихователькою це реально одна з найважчих робіт. Сьогодні в садку виховательці я цей глобальний висновок уже розповіла )) вона погодилась :D
Саме День народження я робила в піцерії. Хотіла дитині зробити свято, хоча здоровий глузд шепотів що при теперішніх цінах я зійшла з розуму, і взагалі за ці гроші можна було дитині рюкзак купити )) Але Мірозданіє мене підтримало - свято вийшло веселим і позитивним, а рюкзак нам подарували ))
Було 10 дітей - 5 хлопців і 5 дівчат. Просто їсти піцу, морозиво і торт було скучно, тому ми і танцювали, і в ігри грали, і урочисто розглядали подарунки, і разом надували шаріки (я не встигла їх надути до приходу гостей, тому перетворила це дійство на гру, ще й насосом качали, це дітям взагалі було за щастя - в черзі стояли до нього :jokingly: )
Света була щаслива, вдома все не знала з яким подарунком першим почати бавитися - хотіла все і одразу. І враження від вчорашнього дня далися взнаки - відрубалася таки в 10 годині вечора. Я й сама була втомлена. Я то наївно надіялась, що буду разом з сестрою чинно сидіти пити каву з якимось десертом і святкувати ДР, а в результаті я згадала про те, що нам принесли каву уже коли вона охолола )))))
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Розділ Статистика

Повернутись до Детская площадка