На детских площадках не только играют, на них растут, спорят и постигают жизнь.

День рождения. Где?


Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#21  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 10:52

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Боже ж ты мой :air_kiss: . ПОкажешь фотку потом?
А когда годик? Может, к тому времени пойдет?

Покажу). Через місяць вже. Але навряд піде до того часу. Ми ледачі і попа в нас важкувата)).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#22  Повідомлення Ариша » 18 січня 2015, 11:05

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Покажу). Через місяць вже. Але навряд піде до того часу. Ми ледачі і попа в нас важкувата)).

Моя пошла в 1 год и 3 недели, как ждала я, как ждала...

Ариша

За 7 000 сообщений
 
Повідомлення: 7067
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 13:21
Звідки: Симферополь
Бали репутації: 862
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#23  Повідомлення Eshka » 18 січня 2015, 11:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Дайте пораду. Нам скоро рік. Ще не ходимо. Але під класний костюм (з фраком) потрібні черевички. Купити мокасини чи якісь кеди - не під костюм. Туди аби щось лаковане елегантне. Але на таку ніжку хіба одягнеш таке). Та й немає в нас такого в продажі. Тому є в мене ідея зв"язати пінетки в колір костюму. Але які? З бубонами не варінт точно, а щось на кшталт туфель якби. Хто що порадить?

якщоти в"яжеш, то зв"яжи чорні пінетки, а замість бубонів, звичайні зав"язки як на туфлях
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#24  Повідомлення Чертенок No13 » 18 січня 2015, 12:03

И из тонкой не пушистой пряжи, плотной вязкой.
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71069
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#25  Повідомлення Татьянка » 18 січня 2015, 12:20

Лучше крючком, по-моему. И - пряжки.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#26  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 15:39

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
якщоти в"яжеш, то зв"яжи чорні пінетки, а замість бубонів, звичайні зав"язки як на туфлях
Щось таке я й уявляю, але мене не приваблює круглий носок. Щось по типу тих, що посередині, тільки в одному кольорі. Ну і носок мені не те...

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#27  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 15:40

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: И из тонкой не пушистой пряжи, плотной вязкой.

О!Точно. Нитка повинна бути не пухнаста. Дякую за підказку).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#28  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 15:42

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Лучше крючком, по-моему. И - пряжки.

Такі пряжки?
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Чи такі? Але з закритим носком.
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину




Мені наче ці нічого так. Але ж знову - круглий носок...
Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#29  Повідомлення Eshka » 18 січня 2015, 15:45

круглий носок теж гарно. Не переймайся :)
Краще розкажи які лани на першу річницю Натана. Бо я так відчуваю, що грандіозні, раз фрак і чорні туфлі йому шукаєш. :)
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#30  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 16:01

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: круглий носок теж гарно. Не переймайся :)
Краще розкажи які лани на першу річницю Натана. Бо я так відчуваю, що грандіозні, раз фрак і чорні туфлі йому шукаєш. :)

Так які там плани)))). Замовила віп-зал у місцевому кафе. Віп не тому, що круто, а тому що він не великий і на маленьку кількість гостей. Будуть найближчі родичі. Продумую як прикрасити зал (це самі роблять), шукаю де замовити торт. Аби гарний і не дуже дорого, а ще смачний. Бо хочу аби мені зробили торт за моєю ідеєею ( в неті піддивилась). І щоб начинка якась оригінальна - фрукти в сливках або щось таке. Але щоб мастику можна було зверху покласти, бо прикрашати потрібно. Часу в мене не так багато на гулянку, бо в нас режим)). То ж з 5-ї і до 8-ї вечора всього. Ну а костюм вже так склалося що такий)). Я хотіла якусь трикотажну обманку у вигляді дорослого костюма - з краваткою чи бабочкою. Але в нашому містечку у продажу виявився лише такий розкішний. Я ще й сумнівалась, але Ліка мене швидко вмовила)) - "Мам. давай купимо! Натан в нас як королевич в ньому буде!" Купили)). Але мені не чорні потрібні черевички, а білі. Бо костюм світло-бежевого кольору, на фото як білий виглядає. Брюки+рубашка+жилет+фрак+бабочка. Ось такий комплект. Тому й черевики потрібні, бо при такому костюмі в носках (хоч і білих) воно не те))). Ото й усі плани). Але ж рік - подія. І хочеться аби все було розкішне.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#31  Повідомлення Eshka » 18 січня 2015, 16:05

ну от, а кажеш нема планів :) :good:
Люди тянутся к тому, что им ближе. Кто к свету разума, кто к болоту удовольствия (c) Dav_poltava

Eshka

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3045
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 15:36
Звідки: Ешка
Бали репутації: 438

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#32  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 16:06

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: ну от, а кажеш нема планів :) :good:

Я не кажу що їх нема, але вони не грандіозні).

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#33  Повідомлення Татьянка » 18 січня 2015, 19:43

Эхо, первые ботиночки мне больше всего нравятся.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#34  Повідомлення Ариша » 18 січня 2015, 21:29

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Так які там плани)))). Замовила віп-зал у місцевому кафе. Віп не тому, що круто, а тому що він не великий і на маленьку кількість гостей. Будуть найближчі родичі. Продумую як прикрасити зал (це самі роблять), шукаю де замовити торт. Аби гарний і не дуже дорого, а ще смачний. Бо хочу аби мені зробили торт за моєю ідеєею ( в неті піддивилась). І щоб начинка якась оригінальна - фрукти в сливках або щось таке. Але щоб мастику можна було зверху покласти, бо прикрашати потрібно. Часу в мене не так багато на гулянку, бо в нас режим)). То ж з 5-ї і до 8-ї вечора всього. Ну а костюм вже так склалося що такий)). Я хотіла якусь трикотажну обманку у вигляді дорослого костюма - з краваткою чи бабочкою. Але в нашому містечку у продажу виявився лише такий розкішний. Я ще й сумнівалась, але Ліка мене швидко вмовила)) - "Мам. давай купимо! Натан в нас як королевич в ньому буде!" Купили)). Але мені не чорні потрібні черевички, а білі. Бо костюм світло-бежевого кольору, на фото як білий виглядає. Брюки+рубашка+жилет+фрак+бабочка. Ось такий комплект. Тому й черевики потрібні, бо при такому костюмі в носках (хоч і білих) воно не те))). Ото й усі плани). Але ж рік - подія. І хочеться аби все було розкішне.

Кстати, от торта я в этот год была не в восторге. Средненький. ну, с фруктами, сливками, мастикой, красивенький. Заплатила экв. 600 грн. И это еще из Джанкоя передавали, потому что в Симфе еще дороже. вес то ли 2,5, то ли 3, не больше.
На следующий ДР насчет торта что-то буду придумывать, вместо заказа мастичного у домашних девочек. Оно того не стоит (или у меня не особо удачный опыт).

Ариша

За 7 000 сообщений
 
Повідомлення: 7067
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 13:21
Звідки: Симферополь
Бали репутації: 862
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#35  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 21:30

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Эхо, первые ботиночки мне больше всего нравятся.
Загалом не погані), але як а мене, то якби трохи нижчі їх зробити.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#36  Повідомлення Татьянка » 18 січня 2015, 21:31

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Загалом не погані), але як а мене, то якби трохи нижчі їх зробити.

Так всё ж в ваших руках. ;)
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#37  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 21:34

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Так всё ж в ваших руках. ;)

Розумієте), я ж хочу аби краще було. Бо я ось так уявляю, а насправді воно може й фігня яка вийде. Одна голова добре, а дві (або ще більше) - краще. Тому й цікавлять різні думки з цього приводу.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#38  Повідомлення Татьянка » 18 січня 2015, 21:37

По-моему, если сделать ботиночки ниже, они будут выглядеть домашними тапочками или мокасинами. А пряжку можно блестящую.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#39  Повідомлення Эхо » 18 січня 2015, 21:41

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: По-моему, если сделать ботиночки ниже, они будут выглядеть домашними тапочками или мокасинами. А пряжку можно блестящую.
А якщо ту пряжку трохи тоншою зробити? Як гадаєте? Не зіпсується вигляд?

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: День рождения. Где?

Повідомлення номер:#40  Повідомлення Татьянка » 18 січня 2015, 21:46

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: А якщо ту пряжку трохи тоншою зробити? Як гадаєте? Не зіпсується вигляд?

Мы, наверное, разные вещи имеем в виду.
Пряжка - вот такого плана, только размер подобрать. У нас в магазинах тканей продаются, в отделах фурнитуры.
1752220.jpeg
1752220.jpeg (9.03 Кб) Переглянуто 374 разів
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65759
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6102
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Повернутись до Детская площадка