Фильмы, спектакли, представления. Что, где и когда.

У Харкові відкриється виставка унікальних фотографій Слобожанщини


У Харкові відкриється виставка унікальних фотографій Слобожанщини

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 07 сен 2016, 16:17

"ЖИТТЯ НА ЗЛАМІ: слобожани та їхній світ у першій половині ХХ століття" - виставка під такою назвою відкриється для тих, хто хоче побачити унікальні світлини
8 вересня о 16:00 відбудеться відкриття виставки архівних фотографій “ЖИТТЯ НА ЗЛАМІ: слобожани та їхній світ у першій половині ХХ століття”. Основу експозиції складають понад два десятки раритетних світлин з приватних колекцій — здебільшого родинні портрети мешканців Харківщини, Полтавщини, Сумщини та Донеччини.

Перша половина ХХ століття — час епохальних соціальних зрушень та історичних потрясінь, які назавжди змінили життя українців. Стрімка індустріалізація, масові міграції населення, колективізація на селі — ті чинники, що вплинули на руйнування традиційного суспільного устрою. Зміни торкнулися побуту, організації родинного та громадського життя, господарчих і дозвіллєвих практик. Понад те, образ дорадянського минулого в колективній пам’яті лишився слабким і невиразним. Це особливо помітно в східних регіонах, де знаковим елементом ідентичності є міф про їх споконвічну індустріальну, урбаністичну та над-етнічну сутність.

Виставка “ЖИТТЯ НА ЗЛАМІ” є спробою засобами візуальної антропології дослідити культурну реальність слобожанського села останніх десятиріч “старої України”. Вибір кожної з представлених світлин зумовлений передусім її етнографічною цінністю. В основі експозиції — фотографія як документ, що проливає світло на ту чи іншу сферу традиційної культури Слобожанщини: народне вбрання, родинні стосунки, звичаї та обряди.

Відвідати виставку можна до 24 вересня в приміщенні Обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва (вул. Пушкінська, 62).

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2679
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 18:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Харьковская афиша

cron