Делимся опытом в любимых делах: вырезаем снежинки, выращиваем кактусы, строим вечный двигатель.

Садово-огородная тема


Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#521  Повідомлення Эхо » 11 березня 2015, 22:21

В мене гладіолуси проросли, ото халепа)). До висадки ще рано, аби не стали пухлими. Я їх почистила і в коробочку закрила (аби світла не бачили) і поставила в прохолоді і вологому. Хто знається на них - дочекають пори висадки?

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#522  Повідомлення Бирюза » 11 березня 2015, 22:25

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: В мене гладіолуси проросли, ото халепа)). До висадки ще рано, аби не стали пухлими. Я їх почистила і в коробочку закрила (аби світла не бачили) і поставила в прохолоді і вологому. Хто знається на них - дочекають пори висадки?

А може, їх в горщики висадити, як розсаду, а вже тоді, як потепліє - в землю?
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#523  Повідомлення Эхо » 11 березня 2015, 22:28

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
А може, їх в горщики висадити, як розсаду, а вже тоді, як потепліє - в землю?
В мене ж їх не 10шт. І горщиків і місця не вистачить на них.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#524  Повідомлення МОРОЗОВА » 11 березня 2015, 22:37

Посеяла петрушку, салат, укроп. У нас тепло. Думаю, что в наших широтах ничего кататрофического не произойдет. Нужно еще лук на зелень посадить, как-то не сообразили. В прошлом году я только в районе 20 марта его садила, и то, холод был жуткий. А сейчас-теплынь. Помидоры уже взошли ))

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#525  Повідомлення Ворчуха » 11 березня 2015, 23:07

Моркву і петрушку можна сіяти. Вони не бояться холоду. Сіють же під зиму. Але у нас ще мокро на городі. Петрушка зеленіє торішня, гарна така, часник сходить, цибуля підзимова теж, якщо не гепне моро, то на паску буде зелененька).
Завтра думаю помідори посіяти, треба в Епіцентр переїхати, глянути, чи нема тих, що я минулого року купувала там.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#526  Повідомлення МОРОЗОВА » 11 березня 2015, 23:12

Я посадила проверенные сорта-Де-Барао, Тарасенко, Фламинго (для души, самый вкусный, сладкий, розовый)

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#527  Повідомлення Ворчуха » 11 березня 2015, 23:15

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я посадила проверенные сорта-Де-Барао, Тарасенко, Фламинго (для души, самый вкусный, сладкий, розовый)

Я хочу тих гігантів, що фотку показувала)
О, ще згадала: салат сам посходив, сіяти не буду))листочки вже як 5 копійок.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#528  Повідомлення МОРОЗОВА » 11 березня 2015, 23:21

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Я хочу тих гігантів, що фотку показувала)

И Де-барао, и Фламинго-высокорослые. Но опять же, надо ориентироваться на то, что в вашей местности хорошо растет. В нашей-это, мы опытным путем установили. И болеет мало, и довольно урожайные.

МОРОЗОВА

Аватар користувача
За 6 000 сообщений
 
Повідомлення: 6547
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 08:29
Звідки: Запорожье
Бали репутації: 1028

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#529  Повідомлення Ворчуха » 11 березня 2015, 23:24

От саме Де-Барао у нас не пішов, не змогла я з ним справитися.
І Малиновий слон брала позаминулого року - та ж історія. Навіть не скуштувала. А яка картинка була))
Ще чекаю кавунів насіння, мама замовила, спробую через розсаду, правда не знаю, чи не зарано її ще сіяти.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#530  Повідомлення Буковинка » 11 березня 2015, 23:28

Іннуся, напевне, ще зарано для кавунів. У нас багато людей займаються розсадою для себе і на продаж, то кавуни ще не сіяли.

Буковинка

Аватар користувача
За 9 000 сообщений
 
Повідомлення: 9696
Зареєстрований:
26 грудня 2014, 11:54
Звідки: Чернівці
Бали репутації: 2207
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#531  Повідомлення Ворчуха » 11 березня 2015, 23:32

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Іннуся, напевне, ще зарано для кавунів. У нас багато людей займаються розсадою для себе і на продаж, то кавуни ще не сіяли.

о, то маякнеш мені), коли. Хоч у вас і тепліше, але розсадні сроки будуть одинакові, різниця в тому, коли в город висаджувати). Та ще й насіння не прийшло.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#532  Повідомлення Буковинка » 11 березня 2015, 23:44

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
о, то маякнеш мені), коли. Хоч у вас і тепліше, але розсадні сроки будуть одинакові, різниця в тому, коли в город висаджувати). Та ще й насіння не прийшло.

:yes:

Буковинка

Аватар користувача
За 9 000 сообщений
 
Повідомлення: 9696
Зареєстрований:
26 грудня 2014, 11:54
Звідки: Чернівці
Бали репутації: 2207
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#533  Повідомлення Бирюза » 12 березня 2015, 10:18

Цікаво, у нашій місцевості ніхто не садить кавуни з розсади - всі насіння просто в грунт сіють.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#534  Повідомлення Эхо » 12 березня 2015, 13:16

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Цікаво, у нашій місцевості ніхто не садить кавуни з розсади - всі насіння просто в грунт сіють.

В нас теж. Огірки висаджуюсть розсадою дехто. А загалом в грунт одразу сіють. Про кавуни і не чула навіть). Може й собі спробувати?) А будь-які можна так сіяти, чи якийсь сорт є для розсади? Просто я не знаю, як поводитиметься розсада після висадки в грунт...

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#535  Повідомлення ainm cleite » 12 березня 2015, 13:18

А что можно такое на даче посадить, что не нуждается в уходе? Мы тыкву пробовали - не выросла, завяла. Арбуз - та же история. И помидоры. Укроп только вырос. И горох. Может, фасоль посадить? Ей уход вообще нужен? Я посмотрел в интернете - она еще и красиво растет. Может, еще подсолнух? Штучки 4. Или тоже ухода требует? В идеале было бы - посадил и забыл.

ainm cleite

Аватар користувача
За 7 000 сообщений
 
Повідомлення: 7136
Зареєстрований:
13 березня 2011, 23:53
Бали репутації: 458

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#536  Повідомлення Эхо » 12 березня 2015, 13:20

Соняшник, кукурудза. Може й квасоля, ми її разом з кукурудзою садимо - і затінок в жару, і плестись є по чому.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#537  Повідомлення El_ka » 12 березня 2015, 13:42

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
та же история, что и у Йолки - вытянулись ввысь и усё, на этом всё закончились. Пара помидорок только и получилась..
Ну у меня балкон на западной стороне, там темно и неуютно. Может, если бы где на солнышке они росли - что и получилось бы.

Хоть и поздно заметила, но все же. А ты их искусственно опыляла? Они же либо ветром опыляются либо надо кисточкой по цветочкам повозить легонько.
Ну и да - нужна восточная-южная сторона.

El_ka

Аватар користувача
За 12 000 сообщений
 
Повідомлення: 12968
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:34
Бали репутації: 1192

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#538  Повідомлення Ворчуха » 12 березня 2015, 18:39

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
В нас теж. Огірки висаджуюсть розсадою дехто. А загалом в грунт одразу сіють. Про кавуни і не чула навіть). Може й собі спробувати?) А будь-які можна так сіяти, чи якийсь сорт є для розсади? Просто я не знаю, як поводитиметься розсада після висадки в грунт...


А як вона має поводитись? Садиш по зерняті в стаканчик, розсаду закаляєш, слідкуєш, щоб не збуяла. У нас без розсади можна сіяти лиш на півдні області на Кам"янеччині, ближче до Чернівців.

купила я свої помідори сьогодні, Ледь згадала назви - стільки різноманіття їх. Слов"янський шедевр і Нужный размер. А ще вдома, серед минулорічних знайшла ті, що нам дуже сподобались і ми ніяк назви не могли згадати - Медовий спас - оранжеві, солодкі і дуже смачнющі.
Когда глаза устремлены в небо, в них отражается небо. Когда смотрят на болото - отражается болото. Наша воля и выбор в том, куда глаза обратить.(с) Д.Емец
(а взагалі)) хоч горщиком назвіть, лиш в піч не саджайте)

Ворчуха

Аватар користувача
За 1 000 сообщений
 
Повідомлення: 1178
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 12:51
Звідки: Проскурофф
Бали репутації: 275

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#539  Повідомлення Бирюза » 13 березня 2015, 00:05

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: А что можно такое на даче посадить, что не нуждается в уходе? Мы тыкву пробовали - не выросла, завяла. Арбуз - та же история. И помидоры. Укроп только вырос. И горох. Может, фасоль посадить? Ей уход вообще нужен? Я посмотрел в интернете - она еще и красиво растет. Может, еще подсолнух? Штучки 4. Или тоже ухода требует? В идеале было бы - посадил и забыл.

Из таких, что не требуют много ухода (разве прополоть сорняки) - фасоль, кабачки, кукуруза, подсолнечник. Морковь, редис, свекла тоже неприхотливые - но их надо еще проредить ))Зелень всякая - салат, лук, щавель, петрушка .
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Садово-огородная тема

Повідомлення номер:#540  Повідомлення Фасолька » 13 березня 2015, 10:29

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Из таких, что не требуют много ухода (разве прополоть сорняки) - фасоль, кабачки, кукуруза, подсолнечник. Морковь, редис, свекла тоже неприхотливые - но их надо еще проредить ))Зелень всякая - салат, лук, щавель, петрушка .

Кабачки воду любят...

Фасолька

Аватар користувача
За 2 000 сообщений
 
Повідомлення: 2965
Зареєстрований:
21 жовтня 2013, 15:19
Бали репутації: 224

Розділ Статистика

Повернутись до HandMade