Раздаём и получаем умные и полезные советы.

Йогуртница


Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#101  Повідомлення Бирюза » 19 лютого 2015, 10:18

Лєна , а як ти робила в мультиварці? Я все хочу спробувати , але зупиняє те, що в книжці рецептів написано, що треба маленькі баночки, а в мене немає. Чи можна просто в чаші робити?
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#102  Повідомлення Peppy » 19 лютого 2015, 10:21

Я прямо в чаше делаю, очень удобно, сразу 2-2,5 литра.

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#103  Повідомлення Бирюза » 19 лютого 2015, 10:22

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я прямо в чаше делаю, очень удобно, сразу 2-2,5 литра.

О, тогда и я попробую))
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#104  Повідомлення Эхо » 19 лютого 2015, 15:32

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Лєна , а як ти робила в мультиварці? Я все хочу спробувати , але зупиняє те, що в книжці рецептів написано, що треба маленькі баночки, а в мене немає. Чи можна просто в чаші робити?
Я робила в баночках (з-під пюре фруктового), але думаю, що і в чаші можна. Просто виставляєш функцію підігрів (якщо функції йогурт немає). Але там менше часу треба на приготвування. Десь дві години.

Я колись і в термосі робила. Прогріла його кип"ятком і укутала до ранку. Вийшов чудовий йогурт.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#105  Повідомлення Амазонка » 19 лютого 2015, 15:35

А на каких заквасках вы делаете йогурты? Я сегодня сделала на сухой GoodFood, получилось очень вкусно и консистенция что надо. Но она дорогая, хотелось бы аналоги. Я делаю в йогуртнице.

Амазонка

Аватар користувача
За 7 000 сообщений
 
Повідомлення: 7518
Зареєстрований:
17 жовтня 2013, 16:59
Звідки: Lemberg
Бали репутації: 1357
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#106  Повідомлення Бирюза » 19 лютого 2015, 16:36

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Я робила в баночках (з-під пюре фруктового), але думаю, що і в чаші можна. Просто виставляєш функцію підігрів (якщо функції йогурт немає). Але там менше часу треба на приготвування. Десь дві години.

Я колись і в термосі робила. Прогріла його кип"ятком і укутала до ранку. Вийшов чудовий йогурт.

У мене є функція йогурт - на 6 годин - уже поставила, закваску купила яготинську, побачимо, що вийде.
ти маєш на увазі - якщо готувати в чаші - то тільки 2 години - чи якщо на підігріві?
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#107  Повідомлення Эхо » 19 лютого 2015, 22:23

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
У мене є функція йогурт - на 6 годин - уже поставила, закваску купила яготинську, побачимо, що вийде.
ти маєш на увазі - якщо готувати в чаші - то тільки 2 години - чи якщо на підігріві?

В мене функції йогурт немає, а робила в баночках на функції підігрів. В рецепті було вказано пів години лише, але то мало. Я підглядала)), і методом "на глаз")) мій йогурт готувався 2 години. Наступний раз одразу 2 години не поглядала, і знову все вийшло.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#108  Повідомлення Бирюза » 19 лютого 2015, 23:02

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
В мене функції йогурт немає, а робила в баночках на функції підігрів. В рецепті було вказано пів години лише, але то мало. Я підглядала)), і методом "на глаз")) мій йогурт готувався 2 години. Наступний раз одразу 2 години не поглядала, і знову все вийшло.

спробували вже мій йогурт, смачно вийшло))
У мене на функції "йогурт" мінімальний час 6 год, але я заглянула через 4 - і зробила висновок , що він уже готовий.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#109  Повідомлення Эхо » 19 лютого 2015, 23:10

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
спробували вже мій йогурт, смачно вийшло))
У мене на функції "йогурт" мінімальний час 6 год, але я заглянула через 4 - і зробила висновок , що він уже готовий.
Час приготування ще залежить від Т суміші. Чим прохолодніша, тим довше готується. Я сьогодні спішила і молоко зчахло не до 36градусів, а було дещо гарячіше. То йогурт приготувався на 2 години раніше.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#110  Повідомлення Бирюза » 19 лютого 2015, 23:32

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Час приготування ще залежить від Т суміші. Чим прохолодніша, тим довше готується. Я сьогодні спішила і молоко зчахло не до 36градусів, а було дещо гарячіше. То йогурт приготувався на 2 години раніше.

Я взагалі загрузила холодне в чашу , правда воно магазинне - не треба було кип"ятити.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#111  Повідомлення Эхо » 20 лютого 2015, 09:19

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Я взагалі загрузила холодне в чашу , правда воно магазинне - не треба було кип"ятити.
Не зрозуміла. Ти купила взагалі готову якусь суміш? Чи закваску? Я в молоко додаю.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#112  Повідомлення Бирюза » 20 лютого 2015, 09:27

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Не зрозуміла. Ти купила взагалі готову якусь суміш? Чи закваску? Я в молоко додаю.

Купила закваску у таких маленьких баночках, змішала з молоком холодним, включила мультиварку і на 4 години про неї забула))
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то. что вы слышите...

Бирюза

Аватар користувача
За 3 000 сообщений
 
Повідомлення: 3586
Зареєстрований:
16 жовтня 2013, 16:21
Звідки: Киевская обл.
Бали репутації: 366

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#113  Повідомлення Эхо » 20 лютого 2015, 14:58

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Купила закваску у таких маленьких баночках, змішала з молоком холодним, включила мультиварку і на 4 години про неї забула))

Ааа, я в нас таких не бачила. Лише в порошку.

Эхо

Аватар користувача
За 500 сообщений
 
Повідомлення: 551
Зареєстрований:
25 грудня 2014, 21:23
Звідки: Украина
Бали репутації: 33

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#114  Повідомлення Peppy » 01 квітня 2017, 17:14

Где покупаете закваски и какие? Я всё время заказывала на кидстафе Vivo по 7,50 за баночку, а вдруг уже можно не извращаться и купить по-местному?

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#115  Повідомлення Йолка » 01 квітня 2017, 17:23

А с Активии не получается?

Если что, я просто спросила, сама никогда ничего не делала. Но читала!!!!

Йолка

Аватар користувача
За 42 000 сообщений
Модератор-хулиганка
 
Повідомлення: 42799
Зареєстрований:
13 березня 2011, 17:15
Бали репутації: 3252

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#116  Повідомлення Чертенок No13 » 01 квітня 2017, 17:28

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: А с Активии не получается?

Если что, я просто спросила, сама никогда ничего не делала. Но читала!!!!

Не знаю, можно ли это назвать йогуртом по составу, но с обычным кефиром что-то похожее на вид получается даже без йогуртницы.
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71066
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#117  Повідомлення Peppy » 01 квітня 2017, 17:40

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Не знаю, можно ли это назвать йогуртом по составу, но с обычным кефиром что-то похожее на вид получается даже без йогуртницы.

Сквасить молоко можно разными способами. Но мои привыкли именно к йогуртовой закваске, он получается густой и совсем не кислый на вкус.

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#118  Повідомлення Чертенок No13 » 01 квітня 2017, 17:42

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Сквасить молоко можно разными способами. Но мои привыкли именно к йогуртовой закваске, он получается густой и совсем не кислый на вкус.

Ну так это было такое, в котором ложка стояла. И таки не кислое. Там кефира было то ли столовая ложка на литр молока, то ли две. На ночь в кастрюльке укутывала.
Но там же, по идее, разница по виду этих бактерий? Если верить производителям. :)
Хай ті фашисти ідуть
нахєр з України

Чертенок No13

Аватар користувача
За 71 000 сообщений
Секси-модератор
 
Повідомлення: 71066
Зареєстрований:
13 березня 2011, 19:21
Звідки: Asgard
Бали репутації: 5951

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#119  Повідомлення Златовласка » 01 квітня 2017, 17:48

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину: Где покупаете закваски и какие? Я всё время заказывала на кидстафе Vivo по 7,50 за баночку, а вдруг уже можно не извращаться и купить по-местному?

Можно, но чуть дороже получается. Где-то по 8-9 грн за баночку. В Сильпо и Классе точно есть. Готовлю в мультиварке на режиме йогурта. Получается много и отлично.

Златовласка

Аватар користувача
За 39 000 сообщений
 
Повідомлення: 39562
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:31
Бали репутації: 2981
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Йогуртница

Повідомлення номер:#120  Повідомлення Peppy » 01 квітня 2017, 17:49

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину:
Ну так это было такое, в котором ложка стояла. И таки не кислое. Там кефира было то ли столовая ложка на литр молока, то ли две. На ночь в кастрюльке укутывала.
Но там же, по идее, разница по виду этих бактерий? Если верить производителям. :)

Да, разница есть, но все равно все полезные.

Peppy

Аватар користувача
За 50 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Повідомлення: 50670
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:49
Бали репутації: 5053

Розділ Статистика

Повернутись до Шпаргалка