Новости отовсюду.

Готель для гризунів, рептилій та птахів відкрився у Харкові


Готель для гризунів, рептилій та птахів відкрився у Харкові

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 26 авг 2020, 12:48

На базі КП «Центр поводження з тваринами» розпочав роботу готель для екзотичних, дрібних тварин та птахів. Там вже поселилися двоє папуг, декоративний кролик та щур.

«Люди зверталися з таким прохання, бо ми звикли до того, що коли ми їдемо у відпустку, виникає питання з ким залишити кота чи собаку. Але деякі мають хом’яків, декоративних кроликів, папуг, а за ними також треба доглядати. Бо взяти їх у відпустку не вийде, для таких тварин – це стрес», – розповіла речниця КП «Центр поводження з тваринами» Ольга Голубєва.

Зооготель приймає гризунів, птахів та рептилій. Але, як зазначають у КП, для розміщення тварина має бути вакцинована.
«Тварини знаходяться під наглядом ветеринара-екзотолога. Лікар їх правильно годує, за необхідністю та за бажанням власника тварини можна провести деякі косметичні процедури. Наприклад, кроликів можна вичесати», – розповідають у КП.

За добу проживання в зооготелі птаха чи гризуна власник має сплатити 50 гривень, за рептилію – 100 гривень. Їжа та деякі косметичні процедури входять у вартість.

«Послуги, якщо це не стрижка, не окрас шерсті, якщо просто вичесати, прибрати ковтуни – це безкоштовно», – додали у «Центрі поводження з тваринами».
Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2688
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 18:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Новости