Новости отовсюду.

В админцентрах Харькова будут выдавать ID-карточки


В админцентрах Харькова будут выдавать ID-карточки

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 25 янв 2017, 22:05

Отримати ID картку можна буде в харківських адмінцентрах. Цю послугу там запустять вже цьогоріч. Зараз, повідомили в профільному Департаменті, проводяться підготовчі роботи з закупки обладнання.


Реєстрація місця проживання та оформлення українського паспорту. Ці послуги минулоріч користувалися найбільшою популярністю у клієнтів адмінцентрів, що розташовані в усіх районах Харкова. Всього до них в 2016 році звернулося понад півмільйони харків'ян, повідомляють у профільному Департаменті міськради. Враховуючи такий попит, роботу адмінцентрів продовжать удосконалювати. А саме розширюватимуть перелік послуг. Вже цього року в ЦНАПах можна буде оформити ID картку.

Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку

Уже объявлен тендер на закупку оборудования. И в двух районах - это Шевченковский и Киевский оборудование будет устанавливаться. Это пилотный проект. И непосредственно не только в миграционной службе, там где проходит приём заявителей по графику, в чётко установленные дни, с перерывами, но и уже в наших первых 2-х районах заявители могут подать документы и получить пластиковую ID карту.

Також цьогоріч в Харкові відкриється регіональний центр надання адмінпослуг. Зараз вже набирають штат, розповіла Вікторія Китайгородська. В цьому закладі городяни та мешканці області отримуватимуть не лише адмінпослуги, а й соціальні.

Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку

Вот такие цели мы ставим: чтобы это было комплексно, чтобы минимально сократить количество визитов в органы власти. И качественно, быстро, в кротчайшие сроки предоставить эти услуги.

В рамках розвитку надання адмінпослуг, цьогоріч почне свою роботу кол-центр. Люди зможуть телефонувати на гарячу лінію, аби проконсультуватися з будь-якого профільного питання.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2645
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Новости