Новости отовсюду.

Я готовий подумати над створенням нового клубу на базі "Металіста", - Ярославський

Я готовий подумати над створенням нового клубу на базі "Металіста", - Ярославський

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 06 июн 2016, 08:46

Колишній власник "Металіста" Олександр Ярославський дав свою оцінку щодо ситуації навколо харківської команди.

"Металіста" немає сьогодні. Ні на даному етапі, взагалі, команди не існує. Ніхто не збирався купувати команду за копійки, навіть за нуль вона нікому не потрібна. Добре, що є такий бренд, як "Металіст", можна думати про якусь іншу команду.

А яку назву матиме новий клуб - це інше питання. Не буде "Металіста", буде щось інше. Я готовий подумати над цим, але давати конкретних заяв я не готовий, поки не охолов покійник "Металіст", - сказав Ярославський в ефірі телеканалу 2+2.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

За 2 000 сообщений

Баллы репутации: 74

Re: Я готовий подумати над створенням нового клубу на базі "Металіста", - Ярославський

Номер сообщения:#2  Сообщение KRina » 06 июн 2016, 09:29

я не в теме вообще, но это же получается, что новая команда начинать будет со второй лиги?
ну-ну

KRina

За 38 000 сообщений
Персональное звание ''Бетельгейзе''

Баллы репутации: 3220
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Я готовий подумати над створенням нового клубу на базі "Металіста", - Ярославський

Номер сообщения:#3  Сообщение Booker » 06 июн 2016, 14:09

С коллективов физкультуры.
Победа будет за нами!

Booker

За 48 000 сообщений
Администратор форума

Баллы репутации: 3657

Раздел Статистика

Вернуться в Новости