Новости отовсюду.

У Харкові ліквідовують наслідки найсильнішого за півстоліття стихійного лиха


У Харкові ліквідовують наслідки найсильнішого за півстоліття стихійного лиха

Повідомлення номер:#1  Повідомлення Новости » 30 травня 2016, 19:13

Сильна злива та ураганний вітер напередодні о другій половині дня повалив близько 200 дерев, позривав дахи, затопив стоки і на деякий час зупинив рух транспорту. У міській раді класифікували природне явище як "стихійне лихо", і кажуть - такого в місті не було півстоліття, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.
"Дуже великий вітер був, повалило дерева практично моментально. Був такий момент, коли боялися за вікна", - каже мешканець будинку, чий під'їзд завалило одразу трьома деревами. Майже в двох десятках будинків вітер зруйнував покриття на дахах. На один з домів одночасно впали дві тополі. Зруйнували піддашок, вибили шибки в під'їзді та одній із квартир. Усю ніч тут зі стелі лив дощ.

"Ринула така буря – я ніколи такої не бачила, і раптом летить на нашу будівлю ось ці дві тополі, обидві відразу, обривають проводку. І тут страшне як полум'я – іскри. А наш будинок дерев'яний - він із дранки, перекриття дерев'яні. я так злякалася, думала – пожежа", - розповідає місцева мешканка.

Мешканці дому кажуть, дивом минулося без жертв. Ліквідовують наслідки чотири сотні комунальників та підрядників. Але вже зізнаються, впоратися швидко не вийде. "У нас стихія вирувала близько 20 хвилин, а роботи у нас тепер на два тижні напевно. Але будемо намагатися оперативно розгребти", - розповідає керівник підрядної організації Віктор Малокуцький.

У мерії вчорашню негоду називають стихійним лихом. Кажуть, аналогічні за руйнівною силою вітер та опади були в місті півстоліття тому. У мерії більше оптимізму щодо подолання наслідків – обіцяють розгрести за 2-3 дні. За добу в Харкові випало опадів у 20 разів більше норми. Пориви вітру перевищували 25 метрів за секунду. ЗливнІ стоки не змогли впоратися з такою кількістю води - у низинах машини просто плавали по дорогах. Цей травень у Харкові побив рекорд і став найвологішим за всю історію спостережень за погодою.

Тут знаходиться посилання. Щоб побачити його, зареєструйтеся будь ласка, це займе у Вас всього хвилину

Новости

Аватар користувача
За 2 000 сообщений
 
Повідомлення: 2791
Зареєстрований:
13 березня 2011, 18:16
Бали репутації: 77

Re: У Харкові ліквідовують наслідки найсильнішого за півстоліття стихійного лиха

Повідомлення номер:#2  Повідомлення Татьянка » 30 травня 2016, 19:58

В 1974 году ураганным ветром вырывало дубы с корнем, а с Благовещенского собора унесло крест.
Я не сдурела. Я вообще такая.
Таких, как я - немного. Только я. (с)

Татьянка

Аватар користувача
За 65 000 сообщений
Персональное звание ''Форумная мама''
 
Повідомлення: 65755
Зареєстрований:
13 березня 2011, 16:26
Звідки: отсюда
Бали репутації: 6096
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Розділ Статистика

Повернутись до Новости