Новости отовсюду.

У харківському метро нові вагони кременчуцького виробництва


У харківському метро нові вагони кременчуцького виробництва

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 04 июл 2015, 23:59

Изображение

Изображение

Изображение

За розпорядженням Харківського міського голови керівництвом метрополітену для підвищення якості та комфорту перевезення пасажирів навесні 2015 року були проведені переговори, узгоджені технічні характеристики і підписані необхідні документи на придбання нового 5-вагонного составу метро виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

1 липня новий состав у супроводі фахівців заводу прибув у Харків, передає офіційний сайт КП «Харківський метрополітен»

Це перше поповнення парку рухомого складу з 2004 року, коли з відкриттям станцій «Ботанічний сад» і «23 Серпня» місто отримало 15 вагонів.

Після спільної роботи фахівців метрополітену та сервісної групи заводу-виробника, а також випробувань і обкатки в умовах Харківського метрополітену новий состав вийде на лінію для перевезення пасажирів.

У Харкові, як повідомив на брифінгу Анатолій Однорогов, заступник директора з експлуатації Харківського метрополітену крюківський потяг прибув 1 липня. Програма дослідної експлуатації передбачає роботу на деповських ремонтних коліях, на обкатній дільниці та на головних коліях Олексіївської лінії Харківського метрополітену (без пасажирів).

Він розповів, що нові вагони виробництва КВБЗ суттєво відрізняються від тих, що працюють в метро. Вони потужні, економічні (дозволяють зберегти до 30 відсотків електроенергії), простіші в обслуговуванні та ремонті.

Робоче місце машиніста – кабіна – обладнане комфортним кріслом, системою кліматичного контролю, зручним пультом управління з гарним візуальним обзором. На монітор з камер відеоспостереження виводиться інформація про кожен вагон потягу.

Передбачені місця для пасажирів з особливими потребами. Потужні двигуни поїзда дозволяють йому швидко розігнатися до максимально допустимої в метрополітенах швидкості - 90 кілометрів на годину.

Керівник метрополітену зазначив, що зношеність парку вагонів Харківського метро сягає 80 відсотків, тож потреба в новому рухому складі чимала, особливо на першій лінії. І метрополітен зацікавлений в тому, щоб нова вітчизняна техніка якнайшвидше пришла в підземний транспорт.

Вадим Дузик, директор зі збуту і маркетингу КВБЗ, підкреслив, що 30 вагонів (тобто це шість потягів метро) від КВБЗ вже працюють у Київському метро, мають гарні відгуки від експлуатаційників та пасажирів. "Тож цілком логічно, що ми готові поставляти поїзди й іншим метрополітенам України. З Харківським метро нас поєднують давні ділові стосунки і плідна співпраця", - зазначив Вадим Дузик.

Вітчизняні вагони і поїзди метрополітену Крюківського вагонобудівного відповідають світовим вимогам до підземного транспорту, проте вони дешевші, ніж імпортні, бо виробництво на 70 відсотків локалізовано в Україні. До того ж, завод забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування своєї продукції, підкреслює прес-служба підприємства.

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2780
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 77

Раздел Статистика

Вернуться в Новости