Новости отовсюду.

Заява виконавчого комітету Харківської міської ради


Заява виконавчого комітету Харківської міської ради

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 27 апр 2013, 19:17

Заява виконавчого комітету Харківської міської ради

Сьогодні у Харкові радикально налаштовані шовіністи, які сповідують фашистські цінності, пообіцяли розмалювати пам'ятники, що символізують перемогу нашого народу у Великій Вітчизняній війні, свастикою.

Харківський виконавчий комітет розцінює подібні заяви як безвідповідальні. Їхня єдина мета - будь-якими способами привернути увагу до своєї політичної сили, яка не користується популярністю у харків'ян. Не маючи на те жодних підстав, ці послідовники нацистів звинувачують міську владу у знесенні пам'ятного каменю УПА і саме цим пояснюють своє бажання поглумитися над святою пам'яттю воїнів, наших батьків і дідів, які зупинили і перемогли фашизм.

Харківська міська влада звертається до правоохоронних органів з проханням - з сьогоднішнього дня всі пам'ятники, що символізують перемогу нашого народу у Великій Вітчизняній війні, - взяти під охорону. Ми зробимо все, щоб не дати радикальним шовіністам поглумитися над ними і цим нікому не потрібним скандалом привернути увагу до своєї політичної сили. Ми зробимо все для того, щоб захистити пам'ять наших батьків і дідів, які поклали свої життя в тій страшній війні, від людей, які сповідують людиноненависницькі переконання.

Харківські міська влада обіцяє: кожен, хто зробить замах на святі для харків'ян пам'ятники, буде знайдений і покараний у суворій відповідності до закону.

Ми впевнені, що анонсовані шовіністами акції не знайдуть підтримки серед харків'ян. І просимо кожного, хто стане свідком спроби такої наруги, не залишатися байдужими і повідомляти про подібні інциденти міській владі і правоохоронним органам.

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2780
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 77

Раздел Статистика

Вернуться в Новости