Снимем с вируса корону! Жизнь продолжается несмотря ни на что.

Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором


Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#1  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:00

Далі проаналізуємо текст нової Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту та дізнаємось, які правила вона встановлює.

Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону України з 1 серпня встановлюватиметься «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (тобто рівень епідемічної небезпеки).

У Постанові №641 прописані критерії віднесення регіону до того чи іншого рівня епідемічної небезпеки. З ними можна ознайомитись Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Рівень епідемічної небезпеки встановлюватиметься за результатом оцінки епідемічних показників та визначатиметься рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про те, який рівень епідемічної небезпеки діє в тому чи іншому регіоні можна буде дізнатися на офіційному інформаційному порталі КМУ Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту.

Яущо ж по якомусь регіону таке рішення не буде прийняте, то у ньому будуть застосовуватися протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.


А далі Постанова №641 встановлює обмеження, які залежать від рівня епідемічної небезпеки (який ми розглядали вище).
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#2  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:02

Важливо! Про те, який рівень епідемічної небезпеки діє у вашому регіоні, можна буде дізнатися на офіційному інформаційному порталі КМУ. Яущо по якомусь регіону рішення не прийняте, то у ньому будуть застосовуватися протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленої» зони.Якщо у вашого регіону «зелений» рівень


Це найнижчий показник рівня епідемічної небезпеки, тому ці обмеження треба вважати мінімальними. Їх повинні дотримуватися всі регіони України!

Ще раз зауважимо, що такі обмеження діють і якщо жодного рівня вашому регіону не присвоїли («зелений» рівень в такому випадку присвоюється автоматично).

Заборонено:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі.

Увага! Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 м у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Увага! Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

Отже, ці обмеження вже напряму стосуються бізнесу. Зокрема, кінотеатрам та організаторам концертів та вистав доведеться продавати квитки лише на 50% місць. При цьому між проданими місцями варто зберігати дистанцію. А якщо ваш захід проводиться на відкритому повітрі – саме організатор відповідає за те, щоб усі відвідувачі зберігали безпечну дистанцію. Отже, за цим треба буде уважно стежити! З перевізниками все набагато простіше – жодних «стоячих» місць.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#3  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:02

Якщо ваш рівень «жовтий»

Тоді для вас діють додаткові обмеження. Так, заборонено:

відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями,
відвідування сторонніми особами установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
Отже, такі установи та заклади зможуть відвідувати лише ті, хто в них мешкає або отримує допомогу, а також ті, хто в них працюють.

Увага, спорт! На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій встановлено «зелений» та «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, дозволяється проведення спортивних заходів:

спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю;
спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;
за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#4  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:03

Якщо ваш рівень «помаранчевий»

Це третій, хоча і не найгірший рівень епідемічної небезпеки. Тому, якщо ваш регіон або місто має цей рівень, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, забороняється:

1) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

2) діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

3) роботу після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

4) відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю понад 20 осіб, крім закладів дошкільної та загальної середньої освіти;

5) проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.
Увага! Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я;

6) діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;

7) приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. У разі встановлення помаранчевого рівня епідемічної небезпеки під час оздоровчої зміни в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку робота такого закладу триває до кінця зазначеної зміни з дотриманням протиепідемічних заходів;

8) оздоровлення та відпочинок дітей за межами зазначеної території.

Отже, в таких регіонах готелі працюватимуть, а всі решта, хто надає послуги з розміщення/проживання – ні. Не працюватимуть й дитячі табори і санаторії (якщо зміна вже розпочалась, а тут раптом рівень небезпеки зріс – допрацьовуємо цю зміну). Однак навчальні заклади та дитячі садки працюватимуть. Зі спортом теж доведеться «зав’язати» (або тренуватися самостійно і окремо): спортивні заклади не працюватимуть.

Медичні послуги в таких регіонах надавати можна буде, але, звісно, з усіма заходами безпеки, а якщо хворому потрібна буде госпіталізація – її отримають не всі. Ті ж, хто отримає, матимуть «бонус» – обов’язкове тестування на COVID-19.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#5  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:04

Якщо ваш рівень «червоний»

Це найстрашніший рівень епідемічної небезпеки. Тому на території певного регіону або територіально-адміністративної одиниці, яким присвоєно цей рівень, повинні виконуватися усі обмеження, зазначені вище. І встановлюються нові додаткові обмеження.

Заборонено:

1) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення:

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

3) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
4) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Отже, якщо ваш регіон «червоний», навчальні заклади не працюватимуть. Громадський транспорт також не працюватиме (для працівників доведеться організовувати службовий транспорт або ж вони зможуть пересуватися у легкових авто). З масовими заходами і відвідуванням розваг теж тимчасово доведеться попрощатися – працюватимуть лише магазини з продуктами харчування, ліками та побутовою хімією.

Проте ресторанам та кафе буде дозволено продавати їжу на винос. Банки працюватимуть. Буде дозволена медична та ветеринарна практика. Працюватимуть навіть АЗС та СТО!

Але це в найліпшому випадку. Адже в Постанові №641 міститься додаткове застереження: на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#6  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:05

Тимчасові «пільги», які діятимуть під час карантину

Бізнесу слід звернути увагу на наступне.

ФОП та фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, дозволено вести облік доходів і витрат без використання Книг обліку доходів і витрат (Книг обліку доходів), якщо ведення зазначених книг повинне розпочатися після встановлення карантину, за умови подальшого подання такими особами Книг обліку, до яких внесені дані про доходи і витрати, отримані (здійснені) ними для реєстрації до контролюючих органів протягом трьох місяців з дня прийняття рішення про відміну карантину.

Роботодавцям дозволено залучення до роботи без проходження попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників.

Це стосується працівників:

зайнятих на важких роботах,
роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі,
робота яких пов’язана зі забезпеченням безпеки руху та обслуговуванням залізничного транспорту, підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту,
окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених у Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженому Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту.
Навчальним закладам дозволено проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалення рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#7  Сообщение Booker » 28 июл 2020, 22:06

Наостанок – рекомендації від Кабміну

З одного боку, це лише рекомендації (тобто за порушення начебто штрафувати не повинні). З іншого боку, краще їх дотримуватися. Тим більше, що частина цих рекомендацій адресована місцевим радам, а вони мають право ввести додаткові обмеження, зокрема, щодо ведення бізнесу під час карантину.

Отже, з 1 серпня рекомендується:

– органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити:

на період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;
встановлення відстані у прикасовій та касовій зонах закладу торгівлі між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;
дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.
– суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час.

Зокрема, встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

оптова та роздрібна торгівля;
ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;
поштова та кур’єрська діяльність;
тимчасове розміщення та організація харчування;
страхова діяльність;
освіта;
надання соціальної допомоги;
мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.
Для цього вже не рекомендується, а наказується місцевим радам опрацювати разом суб’єктами господарювання питання щодо можливості запровадження на період дії карантину графіків роботи підприємств, установ, організацій, які передбачатимуть різний час початку (закінчення) їх роботи залежно від територіального розташування, галузевої належності, специфіки виконання робіт чи надання послуг. Під що коригуватиметься і графік та маршрути руху громадського транспорту.

Щодо державних органів, то тут все просто – їм зміну графіку роботи Кабмін призначив сам:

початок робочого часу в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8-й годині
в органах соціального захисту населення, територіальних органах ПФУ о 10-й годині.
Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#8  Сообщение Dav_poltava » 28 июл 2020, 23:24

Помаранчевого в светофоре нетути.
Не совсем понимаю, почему ещё не сделали мигающую стрелочку над каждым заразившимся. Это бы всё решило.


Dav_poltava

Аватара пользователя
За 98 000 сообщений
Персональное звание ''Заратустра''
 
Сообщения: 98684
Зарегистрирован:
07 сен 2011, 13:41
Откуда: Україна - країна мрій!
Пол: Мужской
Баллы репутации: 3968
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#9  Сообщение olikturtle » 29 июл 2020, 06:13

Где узнать какого цвета регион?
Глядя на теченье жизни бренной
я все больше убеждаюсь лично:
невозможно быть одновременно
умной, трезвой и оптимистичной...

olikturtle

Аватара пользователя
За 24 000 сообщений
 
Сообщения: 24917
Зарегистрирован:
05 дек 2014, 19:25
Откуда: Харьков
Пол: Женский
Баллы репутации: 2019
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#10  Сообщение Booker » 29 июл 2020, 07:30

Про те, який рівень епідемічної небезпеки діє в тому чи іншому регіоні можна буде дізнатися на офіційному інформаційному порталі КМУ Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#11  Сообщение Peppy » 29 июл 2020, 07:47

Явно не для дальтоников. Как по мне, то Киев + 4 области вокруг все имеют разный цвет). Почему нельзя было сделать действительно разными цветами, кто тут отличит помаранчевый от жёлтого, а зелёный вообще где?

Peppy

Аватара пользователя
За 44 000 сообщений
Sorting-модератор
 
Сообщения: 44874
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 16:49
Пол: Женский
Баллы репутации: 4359

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#12  Сообщение Booker » 29 июл 2020, 07:55

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту: Явно не для дальтоников. Как по мне, то Киев + 4 области вокруг все имеют разный цвет). Почему нельзя было сделать действительно разными цветами, кто тут отличит помаранчевый от жёлтого, а зелёный вообще где?
Те же ощущения.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#13  Сообщение Booker » 30 июл 2020, 22:55

Вся эта херня стартует 1 августа. И цвета присвоят только завтра, специальным решением. Так что что там сейчас на карте - хз.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#14  Сообщение Booker » 31 июл 2020, 19:26

Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішеня поділили Україну на чотири зони карантину. Мова йде про зелену, жовту, помаранчеву та червону зони.

Про це Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту.

Червона зона - всі обмеження, які вже згадувалися, а також заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльності кафе і ресторанів.

- Луцьк та Тернопіль;
- Кіцманський район Чернівецької області.

Помаранчева зона - заборона розважальних закладів та ресторанів вночі, планової госпіталізації в лікарнях, роботи спортзалів, дитячих таборів.

- Івано-Франківськ, Львів, Бережани Тернопільської області;
- Луцький та Любешівський райони Волинської області;
- Тисменицький район Івано-Франківської області;
- Миколаївський, Перемишльський та Пустомитівський райони Львівської області;
- Бучацький район Тернопільської області.

Жовта зона - заборонено також відвідувати будинки престарілих, лікарні, соціальні установи.

- Вінниця та Могилів-Подільський, Вінницький, Калинівський, Крижопільський, Немирівський та Тульчинський райони Вінницької області;
- Нововолинськ, Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький та Турійський райони Волинської області;
- Житомир, Бердичів, Малин та Новоград-Волинський, Любарський, Пулинський, Романівський та Черняхівський райони Житомирської області;
- Берегово, Мукачево, Ужгород, Хуст, Чоп, Берегівський, Великоберезнянський, Виноградівський, Воловецький, Іршавський, Міжгірський, Мукачівський, Перечинський, Рахівський, Свалявський, Тячівський, Ужгородський та Хустський райони Закарпатської області;
- Яремче, Богородчанський, Городенківський, Косівський та Надвірнянський райони Івано-Франківської області;
- Жовківський, Яворівський та Кам'янка-Бузький райони Львівської області;
- Бережанський, Гусятинський, Козівський, Лановецький та Чортківський райони Тернопільської області;
- Глибоцький, Путильський, Сокирянський, Сторожинецький та Хотинський райони Чернівецької області.

Зелена зона - масковий режим в місцях скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, одна людина на 5 квадратних метрів під час проведення масових заходів. Всі міста та райони, які не потрапили до "червоного", "жовтого" та "помаранчевого" списків, увійшли до зеленої зони.

Рішення почне працювати 3 серпня.

За останніми даним, епідемічна ситуація в країні погіршилась. Київ і 12 областей не відповідають показникам Міністерства охорони здоров'я для ослаблення карантину.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Изображение
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#15  Сообщение Lorienta » 31 июл 2020, 19:30

Не поняла, т.е. желтая суровее чем оранжевая? Или опять писать не умеют.
Помаранчева зона - заборона розважальних закладів та ресторанів вночі, планової госпіталізації в лікарнях, роботи спортзалів, дитячих таборів
***
Жовта зона - крім вищезгаданого, заборонено також відвідувати будинки престарілих, лікарні, соціальні установи
Лориэнта

Lorienta

Аватара пользователя
За 20 000 сообщений
 
Сообщения: 20730
Зарегистрирован:
07 сен 2014, 17:00
Откуда: Kharkov
Пол: Женский
Баллы репутации: 2286
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#16  Сообщение Booker » 31 июл 2020, 19:33

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту: Не поняла, т.е. желтая суровее чем оранжевая? Или опять писать не умеют.

Будете смеяться, они уже отредактировали, но всё равно криво. :D
Усиление снизу вверх.
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#17  Сообщение Гоцман » 31 июл 2020, 19:45

это всё разминка, в скором будущем зоны будут распределены таким образом, шо никто никуда не сможет проехать

Гоцман

Аватара пользователя
За 28 000 сообщений
 
Сообщения: 28622
Зарегистрирован:
16 ноя 2015, 12:39
Откуда: кинотеатр Родина
Пол: Мужской
Баллы репутации: 1933
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#18  Сообщение Мерехлюндия » 31 июл 2020, 19:51

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту: это всё разминка, в скором будущем зоны будут распределены таким образом, шо никто никуда не сможет проехать

запомните этот твит (с))))

Мерехлюндия

Аватара пользователя
За 14 000 сообщений
 
Сообщения: 14070
Зарегистрирован:
05 ноя 2011, 00:23
Пол: Женский
Баллы репутации: 1870
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#19  Сообщение Гоцман » 31 июл 2020, 20:06

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту:
запомните этот твит (с))))

этот?)))

Гоцман

Аватара пользователя
За 28 000 сообщений
 
Сообщения: 28622
Зарегистрирован:
16 ноя 2015, 12:39
Откуда: кинотеатр Родина
Пол: Мужской
Баллы репутации: 1933
Имеет доступ в закрытый раздел ''Закрытый клуб'' Имеет доступ в закрытый раздел ''Политика''

Re: Рівень епідемічної небезпеки позначатимуть кольором

Номер сообщения:#20  Сообщение Booker » 31 июл 2020, 20:27

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту: это всё разминка, в скором будущем зоны будут распределены таким образом, шо никто никуда не сможет проехать
Мало того, я практически уверен, что все мы точно умрём. Вот прямо 146%. :Z
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57040
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 22:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4543

Раздел Статистика

Вернуться в Пандемия коронавируса. Хроники нашей жизни