Цены, проблемы, новости коммуналки и транспорта города. Работа и зарплаты.

Карточка харьковчанина


Карточка харьковчанина

Номер сообщения:#1  Сообщение Booker » 20 май 2021, 12:58

Для горожан готовят запуск "карты харьковчанина", которая даст дополнительные привилегии и возможности. С ее помощью можно будет оплачивать проезд в городском транспорте, наравне с Е-ticket, получать скидки в определенных супермаркетах и медицинских учреждениях. Об этом сообщил Игорь Терехов в комментарии Vgorode на встрече с журналистами.

"Мы сейчас готовим запуск карты харьковчанина. В ней давно назрела необходимость. Начиная с того, что харьковчане с ее помощью смогут бесплатно проходить в зоопарк, заканчивая учетом льготного контингента в транспорте. Потому что сейчас перевозчики говорят, что в городе треть удостоверений — поддельные. Карта поможет навести в этом порядок. Также планируем по карточке харьковчанина сделать некоторые скидки в медицинские учреждения и посмотрим, как сделать коммунальные заправки, где тоже можно будет рассчитываться карточкой харьковчанина. Получить карту смогут все обладатели харьковской прописки", — рассказал Игорь Терехов.

Где и как можно будет получить карту харьковчанина станет известно после запуска проекта.

Напомним, как писал Vgorode, вход в харьковский зоопарк для харьковчан будет бесплатным по такой карте, а вот туристам и жителям области придется заплатить

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57780
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 23:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4780

Re: Карточка харьковчанина

Номер сообщения:#2  Сообщение Booker » 10 июн 2021, 09:21

Кожен житель Харкова незабаром зможе отримати «Картку харків'янина».

Про це сьогодні, 9 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради заявив секретар міськради Ігор Терехов.

За його словами, «Картка харків'янина» - це унікальний для України проєкт із впровадження персональної карти жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. За цією карткою кожен харків'янин зможе отримати особливі привілеї - товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

«У порівнянні з усіма іншими містами, це крок вперед. Ця картка увійде в кожен дім, вона буде видана всім жителям міста Харкова. Вона дасть можливість безкоштовного входу до зоопарку, за нею можна буде придбати товари за соціальною ціною в супермаркетах, комунальних аптеках і заправках. Згодом за карткою здійснюватиметься пільговий проїзд у громадському транспорті. За нашими розрахунками, «Картка харків'янина» дасть кожній сім'ї близько 1 тис. гривень економії на місяць. А ми нарощуватимемо її функціонал, і вона стане, зокрема, платіжним засобом», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомив керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, який курирує цей проєкт, отримати картку зможе кожен житель міста Харкова, а також всі, хто офіційно працевлаштований у місті, незалежно від місця реєстрації проживання.

Оскільки в місті живуть і працюють представники різних соціальних груп, було ухвалене рішення створити кілька видів карт - для школярів, студентів, працівників комунальних підприємств, пільговиків, пенсіонерів тощо.

Оскільки всі різновиди карток повинні виглядати по-різному, харків'янам запропонували взяти участь у конкурсі на кращий дизайн «Картки харків'янина». Також приймаються пропозиції щодо її назви.

Терміни проведення конкурсу: подача заявок - з 9 по 31 червня; підбиття підсумків голосування і вибір кращого макета і назви картки - 1 липня.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту
Победа будет за нами!

Booker

Аватара пользователя
За 57 000 сообщений
Администратор форума
 
Сообщения: 57780
Зарегистрирован:
22 фев 2011, 23:28
Пол: Мужской
Баллы репутации: 4780

Раздел Статистика

Вернуться в Коммунальное хозяйство, транспорт, экономика Харькова