Цены, проблемы, новости коммуналки и транспорта города. Работа и зарплаты.

У Харкові за окружною дорогою відкриється Середньовічний парк


У Харкові за окружною дорогою відкриється Середньовічний парк

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 26 июн 2020, 14:45

Вже завтра жителі Слобожанської столиці та гості міста зможуть потрапити в незвіданий історичний край середньовіччя і дізнатися багато корисного та цікавого про давні звичаї та традиції. Також вони матимуть нагоду повторити подвиги славнозвісних лицарів та чарівних дам. Усе це можна буде побачити і спробувати на одному з майданчиків Фельдман Екопарку, де 27 червня цього року розгорнеться табір історичної реконструкції з промовистою назвою Medieval park.

Організаторами середньовічних розваг стали клуби історичної реконструкції «Шарухань», «Фенрир» і ліга UMF. Вони обіцяють кожному, хто прийде до екопарку у вихідний день, повне занурення в епоху середньовіччя. Тут влаштовуватимуться видовищні турніри та змагання, запальні танці та інші середньовічні розваги. А найголовніше — відвідувачі парку зможуть приміряти на себе лицарські обладунки й інше середньовічне вбрання, постріляти з лука й спробувати свої сили в поєдинку з нетравматичною зброєю.

Перший історичний турнір, який пройде в дні відкриття парку, реставрує видовищну дуельню з фехтування. На ристалищі зберуться прославлені майстри двобою в таких номінаціях, як «Щит-меч» і «Баклер-меч», «Рапіра соло» і «Федершверт» та інших. У змаганнях, які до речі, проводитимуться на «Кубок Слобожанщини 2020», отримають можливість помірятися силами й новачки, які прямо на полі бою зможуть взяти участь у майстер-класі прославлених майстрів поєдинків.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2647
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Коммунальное хозяйство, транспорт, экономика Харькова