Цены, проблемы, новости коммуналки и транспорта города. Работа и зарплаты.

У Харкові за довгобуд на Пушкінській взялися поляки


У Харкові за довгобуд на Пушкінській взялися поляки

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 03 янв 2020, 21:52

Изображение

Днями польський банк BGK підписав довгострокову кредитну угоду для фінансування будівництва в Харкові сучасного торгового центру на 53,6 мільйонів євро. Про це фінансова установа повідомила на своєму сайті, передають «Коментарі. Харків».

Йдеться про довгобуд на початку Пушкінської – ТРЦ «Нікольський». Забудовником якого є компанія Budhouse Group. Генеральним підрядником інвестицій буде польська компанія Unibep S.A. За страхування інвестицій відповідає польська корпорація страхування експортних кредитів (KUKE).

Польські ЗМІ повідомляють, що одна із умов надання кредиту - мінімум 40% продукції та послуг, що надаються та реалізуються за експортним контрактом, надходитимуть безпосередньо з Польщі.

Банк по мірі виконання будівельних робіт перераховуватиме кошти з позики безпосередньо на рахунок польського експортера. За повернення позики буде нести відповідальність український позичальник.

На сайті ТРЦ Нікольський, створення якого датується 2016 роком, йдеться про те, що регіональний торговий центр матиме понад 150 магазинів та 700 парковочних місць. Будівля матиме 4 рівні на яких розташуються розважальні заклади, фітнес-клуб, різноманітні крамниці та супермаркети. Загальна площа центру 105 тисяч квадратних метрів, під оренду відведено 52 тисячі. До речі, на сайті вже пропонують орендувати площі центру. Будівлю планували здати в експлуатацію у 2020 році.
Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2661
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Коммунальное хозяйство, транспорт, экономика Харькова