Цены, проблемы, новости коммуналки и транспорта города. Работа и зарплаты.

Харьковчанам сделали перерасчёт за тепло


Харьковчанам сделали перерасчёт за тепло

Номер сообщения:#1  Сообщение Новости » 15 ноя 2016, 21:59

Обіцяно - зроблено. Як інформував городян мер Харкова Геннадій Кернес, у жовтні мешканцям зробили перерахунок за опалення. А саме споживачам повернули частину грошей, що були нараховані в січні.


Харків'яни почали отримувати квитанції за жовтень. І здебільшого, кажуть люди, їх лякала сума за теплопостачання.

Володимир Георгійович пенсіонер

Я живу в общежитии, 21.20 м2, вместе с коридорами, с кухнями всё учитывается. За отопление - 476,34.

Але, каже пенсіонер Володимир Георгійович, він за жовтень заплатить менше цієї суми. Бо у квитанції зазначимо, що йому зробили перерахунок.

Володимир Георгійович пенсіонер

Перерасчёт минус 90 написано. Это знаете за что? Не знаю.

Такий перерахунок, повідомили у "Харківських тепломережах", зробили всім городянам, які платять за тепло без лічильників. Людям повернули частину суми, що була нарахована у січні цього року. Тоді, повідомляє керівництво комунального підприємства, вони діяли згідно розпорядження Мінрегіону. Однак потім це рішення було відмінено.

Дмитро Щербак заступник генерального директора з питань збуту КП "ХТМ"

По сути Минрегион своё письмо приостановил, не возобновил его действие, поэтому мы сделали перерасчёт за январь, как, собственно, пообещал городского голова на сессии, и как и мы обещали, в октябре месяце сделали этот перерасчёт. То, что в январе месяце харьковчанам было доначислено 60 млн в целом по всем городу всем потребителям, мы эти 60 млн в октябре месяце сняли.

Тепер, інформують у тепломережах, за кожний місяць харків’яни отримуватимуть різні суми за теплопостачання. Вони визначаються за методикою Кабміну. Тому середня цифра за один квадратний метр складає трохи більше тридцяти двох гривень. Однак вона коливатиметься, в залежності від температурі надворі. Так вже був проведений розрахунок і за жовтень.

Дмитро Щербак заступник генерального директора з питань збуту КП "ХТМ"

У нас получился при том, что тариф, который установлен, он идёт в среднем 32,14. По октябрю с учётом того, что не весь месяц было отопление - расчётный 17,63 тариф. Фактически тариф получился 25,21.

Якщо городянам буде непосильна сума за теплопостачання, то, нагадують у КП "ХТМ", люди можуть оформити розстрочку. З умовами можна ознайомитися в абонентських відділах тепломереж.

Здесь находится ссылка. Чтобы увидеть её, зарегистрируйтесь пожалуйста, это займёт у Вас всего минуту

Новости

Аватара пользователя
За 2 000 сообщений
 
Сообщения: 2578
Зарегистрирован:
13 мар 2011, 19:16
Пол: Я с Альфа Центавры, у нас нет пола
Баллы репутации: 76

Раздел Статистика

Вернуться в Коммунальное хозяйство, транспорт, экономика Харькова